Konsultācijas

PEDAGOGU KONSULTĀCIJU DARBA GRAFIKS 2017./2018.m.g.

Konsultācijas

Nr.p.k.

Uzvārds, vārds

Diena

Nodarbību telpa

Laiks

  1.  

Aleksejeva Anna

Pēc vienošanās

112.

Pēc vienošanās

  1.  

Aleksejeva Ilva

Pirmdiena

Sporta zāle

16.05-16.45

  1.  

Ašaks Aigars

Otrdiena

121.

15.30-16.30

  1.  

Boķe Marika

Ceturtdiena

235.

15.30-16.30

  1.  

Volka Ilze

Otrdiena

115.

15.30-16.30

  1.  

Driba Raimonds

Ceturtdiena

126.

15.30-16.30

  1.  

Dronka Laila

Otrdiena

223.

15.30-16.30

  1.  

Dubova Ilze

Otrdiena

122.

15.30-16.30

  1.  

Gutāne Vineta

Otrdiena

234.

15.30-16.30

  1.  

Indāne Valentīna

Trešdiena

211.

15.30-16.30

  1.  

Jakovele Vineta

Otrdiena

213.

15.30-16.30

  1.  

Kalniņa Valda

Ceturtdiena

114.

15.30-17.00

  1.  

Kļepikova Diāna

Pēc vienošanās

Pēc vienošanās

Pēc vienošanās

  1.  

Kozlovska Solvita

Pirmdiena

232.

16.00-17.00

  1.  

Landzāne Agrita

Pēc vienošanās

118.

Pēc vienošanās

  1.  

Līcīte Dace

Ceturtdiena

219.

15.30-16.30

  1.  

Līcītis Armands

Pirmdiena

214

16.10-17.10

  1.  

Maļika Rita

Pirmdiena

231

16.10-17.00

  1.  

Mamedovs Rafails

Ceturtdiena

125.

15.30-16.30

  1.  

Mārāne Ingrīda

Ceturtdiena

221.

15.30-17.00

  1.  

Nekozs Andrejs

Pirmdiena

211.

16.00-17.00

  1.  

Ozola Zane

Pēc vienošanās

dv

Pēc vienošanās

  1.  

Pastare Inguna

Otrdiena

212.

15.30-17.00

  1.  

Pavļukevičs Ainārs

Ceturtdiena

227.

15.30-16.30

  1.  

Putniņa Skaidra

Ceturtdiena

231.

15.30-16.30

  1.  

Rakova Laura

Ceturtdiena

dv.226.

15.30-16.30

  1.  

Rozentāle Tekla

Ceturtdiena

225.

15.30-17.00

  1.  

Sarnovska Iluta

Pirmdiena

224.

16.10-17.00

  1.  

Stafecka Elita

Ceturtdiena

115.

15.30-16.30

  1.  

Stahovska Līga

Otrdiena

bibliotēka

16.10-17.00

  1.  

Strušele Silvija

Otrdiena

236.

15.30-16.30

  1.  

Ūdre Gunita

Otrdiena

222.

15.30-16.30

  1.  

Vaivods Guntis

Ceturtdiena

215.

15.30-16.30

  1.  

Valpētere Dina

Pēc vienošanās

122.

Pēc vienošanās

  1.  

Veipa Ingrīda

Ceturtdiena

116.

15.30-16.30

  1.  

Vēvere Dace

Pēc vienošanās

Pēc vienošanās

Pēc vienošanās

  1.  

Vilima Antoņina

Otrdiena

233.

15.30-17/00

  1.  

Vucena Iveta

Pēc vienošanās

Pēc vienošanās

Pēc vienošanās

  1.  

Zamarajevs Jurijs

Otrdiena

126.

15.30-16.30

  1.  

Znotiņš Zigmunds

Ceturtdiena

Sporta zāle

15.45-16.45

  1.  

Žūriņa Anna

Pēc vienošanās

Pēc vienošanās

Pēc vienošanās