Meklēt


Mācību process

Eksāmeni 2018./2019.mācību gadam Mācību procesa grafiks 2018./2019..m.g.                               Grafiks Vispārizglītojošo mācību priekšmetu eksāmenu               Grafiks Profesionālās kvalifikācijas eksāmenu norises                    Grafiks Eksāmenu grafiks 2018./2019.m.g. 1.semestrim                   Grafiks Eksāmenu grafiks 2018./2019.m.g. 2.semestrim                  Grafiks   &n [...]

Stundu laiki

Nr. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena 1. 9.00 - 9.40 8.30 - 9.10 8.30 - 9.10 8.30 - 9.10 8.00 - 8.40 2. 9.45 - 10.25 9.15 - 9.55 9.15 - 9.55 9.15 - 9.55 8.45 - 9.25 3. 10.40 - 11.20 10.15 - 10.55 10.15 - 10.55 10.15 - 10.55 9.35 - 10.15 4. 11.25 - 12.05 11.00 - 11.40 11.00 - 11.40 11.00 - 11.40 10.20 - 11.00 PUSDIENU STARPBRĪDIS 5. 13.00 - 13.40 12.30 - 13.10 12.30 - 13.10 12.30 - 13.10 11.25 - 12.05 6. 13.45 - 14.25 13.15 - 13.55 13.15 - 13.55 13.15 - 13.55 12.10 - 12.50 7. 14.35 - 15.15 14.05 - 14.45 14.05 - 14.45 14.05 - 14.45 13.00 - 13.40 8. 15.20 - 16.00 14.50 - 15.30 14.50 - 15.30 14.50 - 15.30 13.45 - 14.25  

Nodarbību laiki

Nr. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena 1. 9.00 - 10.30 8.30 - 10.00 8.30 - 10.00 8.30 - 10.00 8.00 - 9.30 2. 10.40 - 12.10 10.15 - 11.45 10.15 - 11.45 10.15 - 11.45 9.35 - 11.05 Pusdienu starpbrīdis 3. 13.00 - 14.30 12.30 - 14.00 12.30 - 14.00 12.30 - 14.00 11.25 - 12.55 4. 14.35 - 16.05 14.05 - 15.35 14.05 - 15.35 14.05 - 15.35 13.00 - 14.30              

"Multimediju dizaina" 2.m kursa foto prakse Gārsenē

No 2019.gada 5.jūnija līdz 6.jūnijam "Multimediju dizaina" 2.m kursam notika foto prakse Gārsenē. Prakses jeb plenēra laikā audzēkņiem tika doti vairāki uzdevumi, kurus varēja izpildīt izmantojot vietas un laika specifiku. Izmantojot dienas, vakara un rītausmas dažādos apgaismojumus audzēkņiem bija jāorganizē fotosesija brīvā dabā, kā arī foto reportāža. Pateicoties krāšņajai un daudzpusīgajai videi un labvēlīgiem laikapstākļiem rezultāts izdevās daudzveidīgs un intere [...]

Pedagogi

Ilze Dubova

Ilze Dubova
pedagogs

+371 26389082
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika               Pieņemšanas laiki Diena Otrdiena Laiks 15:30-16:30 Vieta 122.kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties pa e-pastu: ilze.dubova@jak.lv
ilze.dubova@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Pedagogi

Ilze Dubova

Ilze Dubova
pedagogs

+371 26389082
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika               Pieņemšanas laiki Diena Otrdiena Laiks 15:30-16:30 Vieta 122.kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties pa e-pastu: ilze.dubova@jak.lv
ilze.dubova@jak.lv

Aigars Ašaks

Aigars Ašaks
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Programmēšanas valodas, Sistēmu programmēšana,  Matemātika Pieņemšanas laikiDienaOtrdiena, ceturtdienaLaiks15.30-16.30Vieta121.kabinetsPiezīmes
aigars.asaks@jak.lv

Ainārs Pavļukevičs

Ainārs Pavļukevičs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datortehnika un perifērijas ierīces, Datoru sistēmu uzbūve un tehniskā apkope, EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas, Datortehnikas komplektēšana un montāža, Perifērijas ierīces Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta227.kabinetsPiezīmes
ainars.pavlukevics@jak.lv

Rafails Mamedovs

Rafails Mamedovs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Operētājsistēmas, Datu bāzes tehnoloģijas, Interneta tehnoloģijas, Datortehnikas komplektēšana un montāža,  Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta125.kabinetsPiezīmes
rafails.mamedovs@jak.lv

Jurijs Zamarajevs

Jurijs Zamarajevs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Krievu valodaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
jurijs.zamarajevs@jak.lv

Vineta Gutāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:    Datorgrāmatvedība, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Grāmatvedības pamati, Audits un iekšējā kontrole, Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, Preču un pakalpojumu iepirkšana, Preču uzskaite un dokumentēšana, Profesionālās datortehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta234.kabinetsPiezīmes
vineta.gutane@jak.lv

Silvija Strušele

Silvija Strušele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latvijas un pasaules vēsturePieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta236.kabinetsPiezīmes
silvija.strusele@jak.v

Antoņina Vilima

Antoņina Vilima
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Prečzinības, Preču pārdošanas tehnoloģija, Preču iegāde un uzglabāšana, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Ekonomika Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta233.kabinetsPiezīmes
antonina.vilima@jak.lv

Marika Boķe

Marika Boķe
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Finanses un kredīti, Komercdarbības pamati, Statistikas pamati, Komerczinību pamati, Finansēšanas pamati, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, EkonomikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta235.kabinetsPiezīmes
marika.boke@jak.lv

Ilva Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: SportsPieņemšanas laikiDiena       PirmdienaLaiks16.05-16.45Vietasporta zālePiezīmes
ilva.aleksejeva@jak.lv

Solvita Kozlovska

Solvita Kozlovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Komercdarbības pamati, Finanšu analīze, Biznesa procesa vadības modeļi, Vadības grāmatvedība, Pieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00-17.00Vieta232.kabinetsPiezīmes
solvita.kozlovska@jak.lv

Laila Dronka

Laila Dronka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta223.kabinetsPiezīmes
laila.dronka@jak.lv

Rita Maļika

Rita Maļika
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.10 - 17.10Vieta231.kabinetsPiezīmes
rita.malika@jak.lv

Gunita Ūdre

Gunita Ūdre
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Angļu valoda, Profesionālā Angļu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta222.kabinetsPiezīmes
gunita.udre@jak.lv

Anna Aleksejeva

Anna Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sabiedrības un cilvēka drošība, Darba aizsardzībaPieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVieta112.kabinetsPiezīmes
anna.aleksejeva@jak.lv

Iluta Sarnovska

Iluta Sarnovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Angļu valoda, Profesionālā svešvalodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00 - 17.00Vieta224.kabinetsPiezīmes
iluta.sarnovska@jak.lv

Ilze Volka

Ilze Volka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta115.kabinetsPiezīmes
ilze.volka@jak.lv

Vija Grīnfelde

Vija Grīnfelde
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Lietišķā matemātikaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks14:50-15:30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: vija.grinfelde@jak.lv
vija.grinfelde@jak.lv

Valentīna Indāne

Valentīna Indāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dabas zinības, Sabiedrības un cilvēka drošība, uzņēmuma darbības pamatprocesiPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta211.kabinetsPiezīmes
valentina.indane@jak.lv

Vineta Jakovele

Vineta Jakovele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta213.kabinetsPiezīmes
vineta.jakovele@jak.lv

Armands Līcītis

Armands Līcītis
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Mazumtirdzniecības darba organizācija, Profesionālā saskarsme, Tirgzinības, Tirgzinību pamati, Mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana, Uzņēmuma darbības pamatproces, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Tirgus izpētes process, Profesionālā saskarsmePieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta214.kabinetsPiezīmes
armands.licitis@jak.lv

Dace Līcīte

Dace Līcīte
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Profesionālā saskarsme un ētika, Sociālās un pilsoniskās prasmes IPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta219.kabinetsPiezīmes
dace.licite@jak.lv

Ingrīda Mārāne

Ingrīda Mārāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Grāmatvedības organizācija un iekšējā kontrole, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Mācību uzņēmējdarbība,              Pieņemšanas laikiDiena                         CeturtdienaLaiks                          15.30 - 16.30Vieta                      [...]
ingrida.marane@jak.lv

Inguna Pastare

Inguna Pastare
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaKatra mēneša 3.nedēļas OtrdienaLaiks 15.30 - 16.30Vieta212.kabinetsPiezīmes
inguna.pastare@jak.lv

Laura Rakova

Laura Rakova
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: InformātikaPieņemšanas laikiDienaPiektdienaLaiks14.30 - 15.30Vieta126.kabinetsPiezīmes
laura.rakova@jak.lv

Elita Stafecka

Elita Stafecka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta115.kabinetsPiezīmes
elita.stafecka@jak.lv

Līga Stahovska

Līga Stahovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Grāmatvedība un nodokļi, Biroja darba nodrošināšana, Preču uzskaite un dokumentēšanaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30VietabibliotēkaPiezīmes
liga.stahovska@jak.lv

Guntis Vaivods

Guntis Vaivods
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Darba un saistību tiesības, Darba saimnieciskās tiesības, Sociālās un pilsoniskās prasmes I, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, Politika un tiesībasPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
guntis.vaivods@jak.lv

Dina Valpētere

Dina Valpētere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Profesionālās datortehnoloģijasPieņemšanas laikiDienaotrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: valpetere.dina@jak.lv
valpetere.dina@jak.lv

Zigmunds Znotiņš

Zigmunds Znotiņš
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sports Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.45 - 16.45Vietasporta zālePiezīmes
zigmunds.znotins@jak.lv

Ingrīda Veipa

Ingrīda Veipa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Tirgzinības pamatiPieņemšanas laikiDienaCeturdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta116.kabinetsPiezīmes
ingrida.veipa@jak.lv

Dace Vēvere

Dace Vēvere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datoru grafika, Krāsu teorijas pamati, Dizaina stratēģija, laikmetīgā dizaina tendences Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta225.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: dace.vevere@jak.lv
dace.vevere@jak.lv

Iveta Vucena

Iveta Vucena
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dizaina process, Grafiskais dizains, Modelēšanas un maketēšanas tehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienamēneša 2.ceturtdienaLaiks17.30 - 19.30VietaJēkabpils Mākslas skolaPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: iveta.vucena@jak.lv
iveta.vucena@jak.lv

Anna Žūriņa

Anna Žūriņa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Zīmēšana un skicēšana, Kompozīcija, Praktiskās mācības Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: anna.zurina@jak.lv
anna.zurina@jak.lv

Mētra Štelmahere

Mētra Štelmahere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Gleznošana, Foto un video pamati Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks11.40 - 12.30VietaDV 104PiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: metra.stelmahere@jak.lv

Ziedonis Bārbals

Ziedonis Bārbals
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mākslas un dizaina vēsture Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: ziedonis.barbals@jak.lv

Eleonora Martemjanova

Eleonora Martemjanova
lektors

Pasniedzamie priekšmeti:  Finanšu grāmatvedība,Projektu sagatavošana un vadīšanaPieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.40 - 16.40Vieta223.kabinetsPiezīmes
eleonora.martemjanova@jak.lv

Gundars Kucenčeirs

Gundars Kucenčeirs
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:EIKT pamatprocesi un darbības veidi, Lokālo tīklu uzturēšana un ierīkošana, Datortehnika un perifērijas ierīces, Vienkāršu algoritmu izstrāde              Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15:30-17:30Vieta126.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: gundars.kucenceirs@jak.lv
gundars.kucenceirs@jak.lv

Laura Lazdiņa-Paegle

Laura Lazdiņa-Paegle
lektors

laura.lazdina-paegle@jak.lv

Gita Stalidzāne

Gita Stalidzāne
lektors

gita.stalidzane@jak.lv

Ināra Eglīte
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mūzikas teorija un kompozīcija Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: inara.eglite@jak.lv
inara.eglite@jak.lv

Līga Grēvele
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Biroja darba nodrošināšana, Uzņēmuma darbības pamatprincipi, Datorizētā lietvedība              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-16:30Vietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: liga.grevele@jak.lv
liga.grevele@jak.lv

Juris Jansons
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Fizika              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-17:00Vieta212.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: juris.jansons@jak.lv
juris.jansons@jak.lv

Lidija Lazdāne

Lidija Lazdāne
Pedagogs

lidija.lazdane@jak.lv

Aleksejs Zorins

Aleksejs Zorins
Pedagogs

aleksejs.zorins@jak.lv

Aleksandrs Mičko
vieslektors

aleksandrs.micko@jak.lv

Tatjana Mičko
vieslektors

tatjana.micko@jak.lv

Jolanta Šūmakere
vieslektors

jolanta.sumakere@jak.lv

Pedagogi

Aigars Ašaks

Aigars Ašaks
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Programmēšanas valodas, Sistēmu programmēšana,  Matemātika Pieņemšanas laikiDienaOtrdiena, ceturtdienaLaiks15.30-16.30Vieta121.kabinetsPiezīmes
aigars.asaks@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Pedagogi

Ilze Dubova

Ilze Dubova
pedagogs

+371 26389082
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika               Pieņemšanas laiki Diena Otrdiena Laiks 15:30-16:30 Vieta 122.kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties pa e-pastu: ilze.dubova@jak.lv
ilze.dubova@jak.lv

Aigars Ašaks

Aigars Ašaks
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Programmēšanas valodas, Sistēmu programmēšana,  Matemātika Pieņemšanas laikiDienaOtrdiena, ceturtdienaLaiks15.30-16.30Vieta121.kabinetsPiezīmes
aigars.asaks@jak.lv

Ainārs Pavļukevičs

Ainārs Pavļukevičs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datortehnika un perifērijas ierīces, Datoru sistēmu uzbūve un tehniskā apkope, EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas, Datortehnikas komplektēšana un montāža, Perifērijas ierīces Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta227.kabinetsPiezīmes
ainars.pavlukevics@jak.lv

Rafails Mamedovs

Rafails Mamedovs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Operētājsistēmas, Datu bāzes tehnoloģijas, Interneta tehnoloģijas, Datortehnikas komplektēšana un montāža,  Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta125.kabinetsPiezīmes
rafails.mamedovs@jak.lv

Jurijs Zamarajevs

Jurijs Zamarajevs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Krievu valodaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
jurijs.zamarajevs@jak.lv

Vineta Gutāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:    Datorgrāmatvedība, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Grāmatvedības pamati, Audits un iekšējā kontrole, Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, Preču un pakalpojumu iepirkšana, Preču uzskaite un dokumentēšana, Profesionālās datortehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta234.kabinetsPiezīmes
vineta.gutane@jak.lv

Silvija Strušele

Silvija Strušele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latvijas un pasaules vēsturePieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta236.kabinetsPiezīmes
silvija.strusele@jak.v

Antoņina Vilima

Antoņina Vilima
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Prečzinības, Preču pārdošanas tehnoloģija, Preču iegāde un uzglabāšana, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Ekonomika Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta233.kabinetsPiezīmes
antonina.vilima@jak.lv

Marika Boķe

Marika Boķe
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Finanses un kredīti, Komercdarbības pamati, Statistikas pamati, Komerczinību pamati, Finansēšanas pamati, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, EkonomikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta235.kabinetsPiezīmes
marika.boke@jak.lv

Ilva Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: SportsPieņemšanas laikiDiena       PirmdienaLaiks16.05-16.45Vietasporta zālePiezīmes
ilva.aleksejeva@jak.lv

Solvita Kozlovska

Solvita Kozlovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Komercdarbības pamati, Finanšu analīze, Biznesa procesa vadības modeļi, Vadības grāmatvedība, Pieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00-17.00Vieta232.kabinetsPiezīmes
solvita.kozlovska@jak.lv

Laila Dronka

Laila Dronka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta223.kabinetsPiezīmes
laila.dronka@jak.lv

Rita Maļika

Rita Maļika
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.10 - 17.10Vieta231.kabinetsPiezīmes
rita.malika@jak.lv

Gunita Ūdre

Gunita Ūdre
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Angļu valoda, Profesionālā Angļu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta222.kabinetsPiezīmes
gunita.udre@jak.lv

Anna Aleksejeva

Anna Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sabiedrības un cilvēka drošība, Darba aizsardzībaPieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVieta112.kabinetsPiezīmes
anna.aleksejeva@jak.lv

Iluta Sarnovska

Iluta Sarnovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Angļu valoda, Profesionālā svešvalodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00 - 17.00Vieta224.kabinetsPiezīmes
iluta.sarnovska@jak.lv

Ilze Volka

Ilze Volka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta115.kabinetsPiezīmes
ilze.volka@jak.lv

Vija Grīnfelde

Vija Grīnfelde
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Lietišķā matemātikaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks14:50-15:30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: vija.grinfelde@jak.lv
vija.grinfelde@jak.lv

Valentīna Indāne

Valentīna Indāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dabas zinības, Sabiedrības un cilvēka drošība, uzņēmuma darbības pamatprocesiPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta211.kabinetsPiezīmes
valentina.indane@jak.lv

Vineta Jakovele

Vineta Jakovele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta213.kabinetsPiezīmes
vineta.jakovele@jak.lv

Armands Līcītis

Armands Līcītis
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Mazumtirdzniecības darba organizācija, Profesionālā saskarsme, Tirgzinības, Tirgzinību pamati, Mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana, Uzņēmuma darbības pamatproces, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Tirgus izpētes process, Profesionālā saskarsmePieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta214.kabinetsPiezīmes
armands.licitis@jak.lv

Dace Līcīte

Dace Līcīte
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Profesionālā saskarsme un ētika, Sociālās un pilsoniskās prasmes IPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta219.kabinetsPiezīmes
dace.licite@jak.lv

Ingrīda Mārāne

Ingrīda Mārāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Grāmatvedības organizācija un iekšējā kontrole, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Mācību uzņēmējdarbība,              Pieņemšanas laikiDiena                         CeturtdienaLaiks                          15.30 - 16.30Vieta                      [...]
ingrida.marane@jak.lv

Inguna Pastare

Inguna Pastare
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaKatra mēneša 3.nedēļas OtrdienaLaiks 15.30 - 16.30Vieta212.kabinetsPiezīmes
inguna.pastare@jak.lv

Laura Rakova

Laura Rakova
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: InformātikaPieņemšanas laikiDienaPiektdienaLaiks14.30 - 15.30Vieta126.kabinetsPiezīmes
laura.rakova@jak.lv

Elita Stafecka

Elita Stafecka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta115.kabinetsPiezīmes
elita.stafecka@jak.lv

Līga Stahovska

Līga Stahovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Grāmatvedība un nodokļi, Biroja darba nodrošināšana, Preču uzskaite un dokumentēšanaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30VietabibliotēkaPiezīmes
liga.stahovska@jak.lv

Guntis Vaivods

Guntis Vaivods
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Darba un saistību tiesības, Darba saimnieciskās tiesības, Sociālās un pilsoniskās prasmes I, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, Politika un tiesībasPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
guntis.vaivods@jak.lv

Dina Valpētere

Dina Valpētere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Profesionālās datortehnoloģijasPieņemšanas laikiDienaotrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: valpetere.dina@jak.lv
valpetere.dina@jak.lv

Zigmunds Znotiņš

Zigmunds Znotiņš
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sports Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.45 - 16.45Vietasporta zālePiezīmes
zigmunds.znotins@jak.lv

Ingrīda Veipa

Ingrīda Veipa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Tirgzinības pamatiPieņemšanas laikiDienaCeturdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta116.kabinetsPiezīmes
ingrida.veipa@jak.lv

Dace Vēvere

Dace Vēvere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datoru grafika, Krāsu teorijas pamati, Dizaina stratēģija, laikmetīgā dizaina tendences Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta225.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: dace.vevere@jak.lv
dace.vevere@jak.lv

Iveta Vucena

Iveta Vucena
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dizaina process, Grafiskais dizains, Modelēšanas un maketēšanas tehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienamēneša 2.ceturtdienaLaiks17.30 - 19.30VietaJēkabpils Mākslas skolaPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: iveta.vucena@jak.lv
iveta.vucena@jak.lv

Anna Žūriņa

Anna Žūriņa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Zīmēšana un skicēšana, Kompozīcija, Praktiskās mācības Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: anna.zurina@jak.lv
anna.zurina@jak.lv

Mētra Štelmahere

Mētra Štelmahere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Gleznošana, Foto un video pamati Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks11.40 - 12.30VietaDV 104PiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: metra.stelmahere@jak.lv

Ziedonis Bārbals

Ziedonis Bārbals
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mākslas un dizaina vēsture Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: ziedonis.barbals@jak.lv

Eleonora Martemjanova

Eleonora Martemjanova
lektors

Pasniedzamie priekšmeti:  Finanšu grāmatvedība,Projektu sagatavošana un vadīšanaPieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.40 - 16.40Vieta223.kabinetsPiezīmes
eleonora.martemjanova@jak.lv

Gundars Kucenčeirs

Gundars Kucenčeirs
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:EIKT pamatprocesi un darbības veidi, Lokālo tīklu uzturēšana un ierīkošana, Datortehnika un perifērijas ierīces, Vienkāršu algoritmu izstrāde              Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15:30-17:30Vieta126.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: gundars.kucenceirs@jak.lv
gundars.kucenceirs@jak.lv

Laura Lazdiņa-Paegle

Laura Lazdiņa-Paegle
lektors

laura.lazdina-paegle@jak.lv

Gita Stalidzāne

Gita Stalidzāne
lektors

gita.stalidzane@jak.lv

Ināra Eglīte
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mūzikas teorija un kompozīcija Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: inara.eglite@jak.lv
inara.eglite@jak.lv

Līga Grēvele
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Biroja darba nodrošināšana, Uzņēmuma darbības pamatprincipi, Datorizētā lietvedība              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-16:30Vietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: liga.grevele@jak.lv
liga.grevele@jak.lv

Juris Jansons
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Fizika              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-17:00Vieta212.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: juris.jansons@jak.lv
juris.jansons@jak.lv

Lidija Lazdāne

Lidija Lazdāne
Pedagogs

lidija.lazdane@jak.lv

Aleksejs Zorins

Aleksejs Zorins
Pedagogs

aleksejs.zorins@jak.lv

Aleksandrs Mičko
vieslektors

aleksandrs.micko@jak.lv

Tatjana Mičko
vieslektors

tatjana.micko@jak.lv

Jolanta Šūmakere
vieslektors

jolanta.sumakere@jak.lv

Pedagogi

Ainārs Pavļukevičs

Ainārs Pavļukevičs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datortehnika un perifērijas ierīces, Datoru sistēmu uzbūve un tehniskā apkope, EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas, Datortehnikas komplektēšana un montāža, Perifērijas ierīces Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta227.kabinetsPiezīmes
ainars.pavlukevics@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Pedagogi

Ilze Dubova

Ilze Dubova
pedagogs

+371 26389082
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika               Pieņemšanas laiki Diena Otrdiena Laiks 15:30-16:30 Vieta 122.kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties pa e-pastu: ilze.dubova@jak.lv
ilze.dubova@jak.lv

Aigars Ašaks

Aigars Ašaks
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Programmēšanas valodas, Sistēmu programmēšana,  Matemātika Pieņemšanas laikiDienaOtrdiena, ceturtdienaLaiks15.30-16.30Vieta121.kabinetsPiezīmes
aigars.asaks@jak.lv

Ainārs Pavļukevičs

Ainārs Pavļukevičs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datortehnika un perifērijas ierīces, Datoru sistēmu uzbūve un tehniskā apkope, EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas, Datortehnikas komplektēšana un montāža, Perifērijas ierīces Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta227.kabinetsPiezīmes
ainars.pavlukevics@jak.lv

Rafails Mamedovs

Rafails Mamedovs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Operētājsistēmas, Datu bāzes tehnoloģijas, Interneta tehnoloģijas, Datortehnikas komplektēšana un montāža,  Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta125.kabinetsPiezīmes
rafails.mamedovs@jak.lv

Jurijs Zamarajevs

Jurijs Zamarajevs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Krievu valodaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
jurijs.zamarajevs@jak.lv

Vineta Gutāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:    Datorgrāmatvedība, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Grāmatvedības pamati, Audits un iekšējā kontrole, Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, Preču un pakalpojumu iepirkšana, Preču uzskaite un dokumentēšana, Profesionālās datortehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta234.kabinetsPiezīmes
vineta.gutane@jak.lv

Silvija Strušele

Silvija Strušele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latvijas un pasaules vēsturePieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta236.kabinetsPiezīmes
silvija.strusele@jak.v

Antoņina Vilima

Antoņina Vilima
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Prečzinības, Preču pārdošanas tehnoloģija, Preču iegāde un uzglabāšana, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Ekonomika Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta233.kabinetsPiezīmes
antonina.vilima@jak.lv

Marika Boķe

Marika Boķe
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Finanses un kredīti, Komercdarbības pamati, Statistikas pamati, Komerczinību pamati, Finansēšanas pamati, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, EkonomikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta235.kabinetsPiezīmes
marika.boke@jak.lv

Ilva Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: SportsPieņemšanas laikiDiena       PirmdienaLaiks16.05-16.45Vietasporta zālePiezīmes
ilva.aleksejeva@jak.lv

Solvita Kozlovska

Solvita Kozlovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Komercdarbības pamati, Finanšu analīze, Biznesa procesa vadības modeļi, Vadības grāmatvedība, Pieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00-17.00Vieta232.kabinetsPiezīmes
solvita.kozlovska@jak.lv

Laila Dronka

Laila Dronka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta223.kabinetsPiezīmes
laila.dronka@jak.lv

Rita Maļika

Rita Maļika
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.10 - 17.10Vieta231.kabinetsPiezīmes
rita.malika@jak.lv

Gunita Ūdre

Gunita Ūdre
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Angļu valoda, Profesionālā Angļu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta222.kabinetsPiezīmes
gunita.udre@jak.lv

Anna Aleksejeva

Anna Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sabiedrības un cilvēka drošība, Darba aizsardzībaPieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVieta112.kabinetsPiezīmes
anna.aleksejeva@jak.lv

Iluta Sarnovska

Iluta Sarnovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Angļu valoda, Profesionālā svešvalodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00 - 17.00Vieta224.kabinetsPiezīmes
iluta.sarnovska@jak.lv

Ilze Volka

Ilze Volka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta115.kabinetsPiezīmes
ilze.volka@jak.lv

Vija Grīnfelde

Vija Grīnfelde
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Lietišķā matemātikaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks14:50-15:30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: vija.grinfelde@jak.lv
vija.grinfelde@jak.lv

Valentīna Indāne

Valentīna Indāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dabas zinības, Sabiedrības un cilvēka drošība, uzņēmuma darbības pamatprocesiPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta211.kabinetsPiezīmes
valentina.indane@jak.lv

Vineta Jakovele

Vineta Jakovele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta213.kabinetsPiezīmes
vineta.jakovele@jak.lv

Armands Līcītis

Armands Līcītis
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Mazumtirdzniecības darba organizācija, Profesionālā saskarsme, Tirgzinības, Tirgzinību pamati, Mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana, Uzņēmuma darbības pamatproces, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Tirgus izpētes process, Profesionālā saskarsmePieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta214.kabinetsPiezīmes
armands.licitis@jak.lv

Dace Līcīte

Dace Līcīte
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Profesionālā saskarsme un ētika, Sociālās un pilsoniskās prasmes IPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta219.kabinetsPiezīmes
dace.licite@jak.lv

Ingrīda Mārāne

Ingrīda Mārāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Grāmatvedības organizācija un iekšējā kontrole, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Mācību uzņēmējdarbība,              Pieņemšanas laikiDiena                         CeturtdienaLaiks                          15.30 - 16.30Vieta                      [...]
ingrida.marane@jak.lv

Inguna Pastare

Inguna Pastare
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaKatra mēneša 3.nedēļas OtrdienaLaiks 15.30 - 16.30Vieta212.kabinetsPiezīmes
inguna.pastare@jak.lv

Laura Rakova

Laura Rakova
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: InformātikaPieņemšanas laikiDienaPiektdienaLaiks14.30 - 15.30Vieta126.kabinetsPiezīmes
laura.rakova@jak.lv

Elita Stafecka

Elita Stafecka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta115.kabinetsPiezīmes
elita.stafecka@jak.lv

Līga Stahovska

Līga Stahovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Grāmatvedība un nodokļi, Biroja darba nodrošināšana, Preču uzskaite un dokumentēšanaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30VietabibliotēkaPiezīmes
liga.stahovska@jak.lv

Guntis Vaivods

Guntis Vaivods
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Darba un saistību tiesības, Darba saimnieciskās tiesības, Sociālās un pilsoniskās prasmes I, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, Politika un tiesībasPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
guntis.vaivods@jak.lv

Dina Valpētere

Dina Valpētere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Profesionālās datortehnoloģijasPieņemšanas laikiDienaotrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: valpetere.dina@jak.lv
valpetere.dina@jak.lv

Zigmunds Znotiņš

Zigmunds Znotiņš
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sports Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.45 - 16.45Vietasporta zālePiezīmes
zigmunds.znotins@jak.lv

Ingrīda Veipa

Ingrīda Veipa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Tirgzinības pamatiPieņemšanas laikiDienaCeturdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta116.kabinetsPiezīmes
ingrida.veipa@jak.lv

Dace Vēvere

Dace Vēvere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datoru grafika, Krāsu teorijas pamati, Dizaina stratēģija, laikmetīgā dizaina tendences Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta225.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: dace.vevere@jak.lv
dace.vevere@jak.lv

Iveta Vucena

Iveta Vucena
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dizaina process, Grafiskais dizains, Modelēšanas un maketēšanas tehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienamēneša 2.ceturtdienaLaiks17.30 - 19.30VietaJēkabpils Mākslas skolaPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: iveta.vucena@jak.lv
iveta.vucena@jak.lv

Anna Žūriņa

Anna Žūriņa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Zīmēšana un skicēšana, Kompozīcija, Praktiskās mācības Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: anna.zurina@jak.lv
anna.zurina@jak.lv

Mētra Štelmahere

Mētra Štelmahere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Gleznošana, Foto un video pamati Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks11.40 - 12.30VietaDV 104PiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: metra.stelmahere@jak.lv

Ziedonis Bārbals

Ziedonis Bārbals
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mākslas un dizaina vēsture Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: ziedonis.barbals@jak.lv

Eleonora Martemjanova

Eleonora Martemjanova
lektors

Pasniedzamie priekšmeti:  Finanšu grāmatvedība,Projektu sagatavošana un vadīšanaPieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.40 - 16.40Vieta223.kabinetsPiezīmes
eleonora.martemjanova@jak.lv

Gundars Kucenčeirs

Gundars Kucenčeirs
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:EIKT pamatprocesi un darbības veidi, Lokālo tīklu uzturēšana un ierīkošana, Datortehnika un perifērijas ierīces, Vienkāršu algoritmu izstrāde              Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15:30-17:30Vieta126.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: gundars.kucenceirs@jak.lv
gundars.kucenceirs@jak.lv

Laura Lazdiņa-Paegle

Laura Lazdiņa-Paegle
lektors

laura.lazdina-paegle@jak.lv

Gita Stalidzāne

Gita Stalidzāne
lektors

gita.stalidzane@jak.lv

Ināra Eglīte
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mūzikas teorija un kompozīcija Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: inara.eglite@jak.lv
inara.eglite@jak.lv

Līga Grēvele
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Biroja darba nodrošināšana, Uzņēmuma darbības pamatprincipi, Datorizētā lietvedība              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-16:30Vietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: liga.grevele@jak.lv
liga.grevele@jak.lv

Juris Jansons
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Fizika              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-17:00Vieta212.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: juris.jansons@jak.lv
juris.jansons@jak.lv

Lidija Lazdāne

Lidija Lazdāne
Pedagogs

lidija.lazdane@jak.lv

Aleksejs Zorins

Aleksejs Zorins
Pedagogs

aleksejs.zorins@jak.lv

Aleksandrs Mičko
vieslektors

aleksandrs.micko@jak.lv

Tatjana Mičko
vieslektors

tatjana.micko@jak.lv

Jolanta Šūmakere
vieslektors

jolanta.sumakere@jak.lv

Pedagogi

Rafails Mamedovs

Rafails Mamedovs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Operētājsistēmas, Datu bāzes tehnoloģijas, Interneta tehnoloģijas, Datortehnikas komplektēšana un montāža,  Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta125.kabinetsPiezīmes
rafails.mamedovs@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Pedagogi

Ilze Dubova

Ilze Dubova
pedagogs

+371 26389082
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika               Pieņemšanas laiki Diena Otrdiena Laiks 15:30-16:30 Vieta 122.kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties pa e-pastu: ilze.dubova@jak.lv
ilze.dubova@jak.lv

Aigars Ašaks

Aigars Ašaks
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Programmēšanas valodas, Sistēmu programmēšana,  Matemātika Pieņemšanas laikiDienaOtrdiena, ceturtdienaLaiks15.30-16.30Vieta121.kabinetsPiezīmes
aigars.asaks@jak.lv

Ainārs Pavļukevičs

Ainārs Pavļukevičs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datortehnika un perifērijas ierīces, Datoru sistēmu uzbūve un tehniskā apkope, EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas, Datortehnikas komplektēšana un montāža, Perifērijas ierīces Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta227.kabinetsPiezīmes
ainars.pavlukevics@jak.lv

Rafails Mamedovs

Rafails Mamedovs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Operētājsistēmas, Datu bāzes tehnoloģijas, Interneta tehnoloģijas, Datortehnikas komplektēšana un montāža,  Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta125.kabinetsPiezīmes
rafails.mamedovs@jak.lv

Jurijs Zamarajevs

Jurijs Zamarajevs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Krievu valodaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
jurijs.zamarajevs@jak.lv

Vineta Gutāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:    Datorgrāmatvedība, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Grāmatvedības pamati, Audits un iekšējā kontrole, Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, Preču un pakalpojumu iepirkšana, Preču uzskaite un dokumentēšana, Profesionālās datortehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta234.kabinetsPiezīmes
vineta.gutane@jak.lv

Silvija Strušele

Silvija Strušele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latvijas un pasaules vēsturePieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta236.kabinetsPiezīmes
silvija.strusele@jak.v

Antoņina Vilima

Antoņina Vilima
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Prečzinības, Preču pārdošanas tehnoloģija, Preču iegāde un uzglabāšana, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Ekonomika Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta233.kabinetsPiezīmes
antonina.vilima@jak.lv

Marika Boķe

Marika Boķe
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Finanses un kredīti, Komercdarbības pamati, Statistikas pamati, Komerczinību pamati, Finansēšanas pamati, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, EkonomikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta235.kabinetsPiezīmes
marika.boke@jak.lv

Ilva Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: SportsPieņemšanas laikiDiena       PirmdienaLaiks16.05-16.45Vietasporta zālePiezīmes
ilva.aleksejeva@jak.lv

Solvita Kozlovska

Solvita Kozlovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Komercdarbības pamati, Finanšu analīze, Biznesa procesa vadības modeļi, Vadības grāmatvedība, Pieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00-17.00Vieta232.kabinetsPiezīmes
solvita.kozlovska@jak.lv

Laila Dronka

Laila Dronka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta223.kabinetsPiezīmes
laila.dronka@jak.lv

Rita Maļika

Rita Maļika
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.10 - 17.10Vieta231.kabinetsPiezīmes
rita.malika@jak.lv

Gunita Ūdre

Gunita Ūdre
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Angļu valoda, Profesionālā Angļu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta222.kabinetsPiezīmes
gunita.udre@jak.lv

Anna Aleksejeva

Anna Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sabiedrības un cilvēka drošība, Darba aizsardzībaPieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVieta112.kabinetsPiezīmes
anna.aleksejeva@jak.lv

Iluta Sarnovska

Iluta Sarnovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Angļu valoda, Profesionālā svešvalodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00 - 17.00Vieta224.kabinetsPiezīmes
iluta.sarnovska@jak.lv

Ilze Volka

Ilze Volka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta115.kabinetsPiezīmes
ilze.volka@jak.lv

Vija Grīnfelde

Vija Grīnfelde
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Lietišķā matemātikaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks14:50-15:30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: vija.grinfelde@jak.lv
vija.grinfelde@jak.lv

Valentīna Indāne

Valentīna Indāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dabas zinības, Sabiedrības un cilvēka drošība, uzņēmuma darbības pamatprocesiPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta211.kabinetsPiezīmes
valentina.indane@jak.lv

Vineta Jakovele

Vineta Jakovele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta213.kabinetsPiezīmes
vineta.jakovele@jak.lv

Armands Līcītis

Armands Līcītis
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Mazumtirdzniecības darba organizācija, Profesionālā saskarsme, Tirgzinības, Tirgzinību pamati, Mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana, Uzņēmuma darbības pamatproces, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Tirgus izpētes process, Profesionālā saskarsmePieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta214.kabinetsPiezīmes
armands.licitis@jak.lv

Dace Līcīte

Dace Līcīte
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Profesionālā saskarsme un ētika, Sociālās un pilsoniskās prasmes IPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta219.kabinetsPiezīmes
dace.licite@jak.lv

Ingrīda Mārāne

Ingrīda Mārāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Grāmatvedības organizācija un iekšējā kontrole, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Mācību uzņēmējdarbība,              Pieņemšanas laikiDiena                         CeturtdienaLaiks                          15.30 - 16.30Vieta                      [...]
ingrida.marane@jak.lv

Inguna Pastare

Inguna Pastare
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaKatra mēneša 3.nedēļas OtrdienaLaiks 15.30 - 16.30Vieta212.kabinetsPiezīmes
inguna.pastare@jak.lv

Laura Rakova

Laura Rakova
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: InformātikaPieņemšanas laikiDienaPiektdienaLaiks14.30 - 15.30Vieta126.kabinetsPiezīmes
laura.rakova@jak.lv

Elita Stafecka

Elita Stafecka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta115.kabinetsPiezīmes
elita.stafecka@jak.lv

Līga Stahovska

Līga Stahovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Grāmatvedība un nodokļi, Biroja darba nodrošināšana, Preču uzskaite un dokumentēšanaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30VietabibliotēkaPiezīmes
liga.stahovska@jak.lv

Guntis Vaivods

Guntis Vaivods
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Darba un saistību tiesības, Darba saimnieciskās tiesības, Sociālās un pilsoniskās prasmes I, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, Politika un tiesībasPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
guntis.vaivods@jak.lv

Dina Valpētere

Dina Valpētere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Profesionālās datortehnoloģijasPieņemšanas laikiDienaotrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: valpetere.dina@jak.lv
valpetere.dina@jak.lv

Zigmunds Znotiņš

Zigmunds Znotiņš
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sports Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.45 - 16.45Vietasporta zālePiezīmes
zigmunds.znotins@jak.lv

Ingrīda Veipa

Ingrīda Veipa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Tirgzinības pamatiPieņemšanas laikiDienaCeturdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta116.kabinetsPiezīmes
ingrida.veipa@jak.lv

Dace Vēvere

Dace Vēvere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datoru grafika, Krāsu teorijas pamati, Dizaina stratēģija, laikmetīgā dizaina tendences Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta225.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: dace.vevere@jak.lv
dace.vevere@jak.lv

Iveta Vucena

Iveta Vucena
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dizaina process, Grafiskais dizains, Modelēšanas un maketēšanas tehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienamēneša 2.ceturtdienaLaiks17.30 - 19.30VietaJēkabpils Mākslas skolaPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: iveta.vucena@jak.lv
iveta.vucena@jak.lv

Anna Žūriņa

Anna Žūriņa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Zīmēšana un skicēšana, Kompozīcija, Praktiskās mācības Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: anna.zurina@jak.lv
anna.zurina@jak.lv

Mētra Štelmahere

Mētra Štelmahere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Gleznošana, Foto un video pamati Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks11.40 - 12.30VietaDV 104PiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: metra.stelmahere@jak.lv

Ziedonis Bārbals

Ziedonis Bārbals
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mākslas un dizaina vēsture Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: ziedonis.barbals@jak.lv

Eleonora Martemjanova

Eleonora Martemjanova
lektors

Pasniedzamie priekšmeti:  Finanšu grāmatvedība,Projektu sagatavošana un vadīšanaPieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.40 - 16.40Vieta223.kabinetsPiezīmes
eleonora.martemjanova@jak.lv

Gundars Kucenčeirs

Gundars Kucenčeirs
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:EIKT pamatprocesi un darbības veidi, Lokālo tīklu uzturēšana un ierīkošana, Datortehnika un perifērijas ierīces, Vienkāršu algoritmu izstrāde              Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15:30-17:30Vieta126.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: gundars.kucenceirs@jak.lv
gundars.kucenceirs@jak.lv

Laura Lazdiņa-Paegle

Laura Lazdiņa-Paegle
lektors

laura.lazdina-paegle@jak.lv

Gita Stalidzāne

Gita Stalidzāne
lektors

gita.stalidzane@jak.lv

Ināra Eglīte
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mūzikas teorija un kompozīcija Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: inara.eglite@jak.lv
inara.eglite@jak.lv

Līga Grēvele
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Biroja darba nodrošināšana, Uzņēmuma darbības pamatprincipi, Datorizētā lietvedība              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-16:30Vietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: liga.grevele@jak.lv
liga.grevele@jak.lv

Juris Jansons
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Fizika              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-17:00Vieta212.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: juris.jansons@jak.lv
juris.jansons@jak.lv

Lidija Lazdāne

Lidija Lazdāne
Pedagogs

lidija.lazdane@jak.lv

Aleksejs Zorins

Aleksejs Zorins
Pedagogs

aleksejs.zorins@jak.lv

Aleksandrs Mičko
vieslektors

aleksandrs.micko@jak.lv

Tatjana Mičko
vieslektors

tatjana.micko@jak.lv

Jolanta Šūmakere
vieslektors

jolanta.sumakere@jak.lv

Pedagogi

Jurijs Zamarajevs

Jurijs Zamarajevs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Krievu valodaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
jurijs.zamarajevs@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Pedagogi

Ilze Dubova

Ilze Dubova
pedagogs

+371 26389082
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika               Pieņemšanas laiki Diena Otrdiena Laiks 15:30-16:30 Vieta 122.kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties pa e-pastu: ilze.dubova@jak.lv
ilze.dubova@jak.lv

Aigars Ašaks

Aigars Ašaks
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Programmēšanas valodas, Sistēmu programmēšana,  Matemātika Pieņemšanas laikiDienaOtrdiena, ceturtdienaLaiks15.30-16.30Vieta121.kabinetsPiezīmes
aigars.asaks@jak.lv

Ainārs Pavļukevičs

Ainārs Pavļukevičs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datortehnika un perifērijas ierīces, Datoru sistēmu uzbūve un tehniskā apkope, EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas, Datortehnikas komplektēšana un montāža, Perifērijas ierīces Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta227.kabinetsPiezīmes
ainars.pavlukevics@jak.lv

Rafails Mamedovs

Rafails Mamedovs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Operētājsistēmas, Datu bāzes tehnoloģijas, Interneta tehnoloģijas, Datortehnikas komplektēšana un montāža,  Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta125.kabinetsPiezīmes
rafails.mamedovs@jak.lv

Jurijs Zamarajevs

Jurijs Zamarajevs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Krievu valodaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
jurijs.zamarajevs@jak.lv

Vineta Gutāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:    Datorgrāmatvedība, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Grāmatvedības pamati, Audits un iekšējā kontrole, Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, Preču un pakalpojumu iepirkšana, Preču uzskaite un dokumentēšana, Profesionālās datortehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta234.kabinetsPiezīmes
vineta.gutane@jak.lv

Silvija Strušele

Silvija Strušele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latvijas un pasaules vēsturePieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta236.kabinetsPiezīmes
silvija.strusele@jak.v

Antoņina Vilima

Antoņina Vilima
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Prečzinības, Preču pārdošanas tehnoloģija, Preču iegāde un uzglabāšana, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Ekonomika Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta233.kabinetsPiezīmes
antonina.vilima@jak.lv

Marika Boķe

Marika Boķe
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Finanses un kredīti, Komercdarbības pamati, Statistikas pamati, Komerczinību pamati, Finansēšanas pamati, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, EkonomikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta235.kabinetsPiezīmes
marika.boke@jak.lv

Ilva Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: SportsPieņemšanas laikiDiena       PirmdienaLaiks16.05-16.45Vietasporta zālePiezīmes
ilva.aleksejeva@jak.lv

Solvita Kozlovska

Solvita Kozlovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Komercdarbības pamati, Finanšu analīze, Biznesa procesa vadības modeļi, Vadības grāmatvedība, Pieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00-17.00Vieta232.kabinetsPiezīmes
solvita.kozlovska@jak.lv

Laila Dronka

Laila Dronka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta223.kabinetsPiezīmes
laila.dronka@jak.lv

Rita Maļika

Rita Maļika
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.10 - 17.10Vieta231.kabinetsPiezīmes
rita.malika@jak.lv

Gunita Ūdre

Gunita Ūdre
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Angļu valoda, Profesionālā Angļu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta222.kabinetsPiezīmes
gunita.udre@jak.lv

Anna Aleksejeva

Anna Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sabiedrības un cilvēka drošība, Darba aizsardzībaPieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVieta112.kabinetsPiezīmes
anna.aleksejeva@jak.lv

Iluta Sarnovska

Iluta Sarnovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Angļu valoda, Profesionālā svešvalodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00 - 17.00Vieta224.kabinetsPiezīmes
iluta.sarnovska@jak.lv

Ilze Volka

Ilze Volka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta115.kabinetsPiezīmes
ilze.volka@jak.lv

Vija Grīnfelde

Vija Grīnfelde
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Lietišķā matemātikaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks14:50-15:30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: vija.grinfelde@jak.lv
vija.grinfelde@jak.lv

Valentīna Indāne

Valentīna Indāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dabas zinības, Sabiedrības un cilvēka drošība, uzņēmuma darbības pamatprocesiPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta211.kabinetsPiezīmes
valentina.indane@jak.lv

Vineta Jakovele

Vineta Jakovele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta213.kabinetsPiezīmes
vineta.jakovele@jak.lv

Armands Līcītis

Armands Līcītis
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Mazumtirdzniecības darba organizācija, Profesionālā saskarsme, Tirgzinības, Tirgzinību pamati, Mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana, Uzņēmuma darbības pamatproces, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Tirgus izpētes process, Profesionālā saskarsmePieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta214.kabinetsPiezīmes
armands.licitis@jak.lv

Dace Līcīte

Dace Līcīte
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Profesionālā saskarsme un ētika, Sociālās un pilsoniskās prasmes IPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta219.kabinetsPiezīmes
dace.licite@jak.lv

Ingrīda Mārāne

Ingrīda Mārāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Grāmatvedības organizācija un iekšējā kontrole, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Mācību uzņēmējdarbība,              Pieņemšanas laikiDiena                         CeturtdienaLaiks                          15.30 - 16.30Vieta                      [...]
ingrida.marane@jak.lv

Inguna Pastare

Inguna Pastare
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaKatra mēneša 3.nedēļas OtrdienaLaiks 15.30 - 16.30Vieta212.kabinetsPiezīmes
inguna.pastare@jak.lv

Laura Rakova

Laura Rakova
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: InformātikaPieņemšanas laikiDienaPiektdienaLaiks14.30 - 15.30Vieta126.kabinetsPiezīmes
laura.rakova@jak.lv

Elita Stafecka

Elita Stafecka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta115.kabinetsPiezīmes
elita.stafecka@jak.lv

Līga Stahovska

Līga Stahovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Grāmatvedība un nodokļi, Biroja darba nodrošināšana, Preču uzskaite un dokumentēšanaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30VietabibliotēkaPiezīmes
liga.stahovska@jak.lv

Guntis Vaivods

Guntis Vaivods
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Darba un saistību tiesības, Darba saimnieciskās tiesības, Sociālās un pilsoniskās prasmes I, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, Politika un tiesībasPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
guntis.vaivods@jak.lv

Dina Valpētere

Dina Valpētere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Profesionālās datortehnoloģijasPieņemšanas laikiDienaotrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: valpetere.dina@jak.lv
valpetere.dina@jak.lv

Zigmunds Znotiņš

Zigmunds Znotiņš
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sports Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.45 - 16.45Vietasporta zālePiezīmes
zigmunds.znotins@jak.lv

Ingrīda Veipa

Ingrīda Veipa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Tirgzinības pamatiPieņemšanas laikiDienaCeturdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta116.kabinetsPiezīmes
ingrida.veipa@jak.lv

Dace Vēvere

Dace Vēvere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datoru grafika, Krāsu teorijas pamati, Dizaina stratēģija, laikmetīgā dizaina tendences Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta225.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: dace.vevere@jak.lv
dace.vevere@jak.lv

Iveta Vucena

Iveta Vucena
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dizaina process, Grafiskais dizains, Modelēšanas un maketēšanas tehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienamēneša 2.ceturtdienaLaiks17.30 - 19.30VietaJēkabpils Mākslas skolaPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: iveta.vucena@jak.lv
iveta.vucena@jak.lv

Anna Žūriņa

Anna Žūriņa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Zīmēšana un skicēšana, Kompozīcija, Praktiskās mācības Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: anna.zurina@jak.lv
anna.zurina@jak.lv

Mētra Štelmahere

Mētra Štelmahere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Gleznošana, Foto un video pamati Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks11.40 - 12.30VietaDV 104PiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: metra.stelmahere@jak.lv

Ziedonis Bārbals

Ziedonis Bārbals
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mākslas un dizaina vēsture Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: ziedonis.barbals@jak.lv

Eleonora Martemjanova

Eleonora Martemjanova
lektors

Pasniedzamie priekšmeti:  Finanšu grāmatvedība,Projektu sagatavošana un vadīšanaPieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.40 - 16.40Vieta223.kabinetsPiezīmes
eleonora.martemjanova@jak.lv

Gundars Kucenčeirs

Gundars Kucenčeirs
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:EIKT pamatprocesi un darbības veidi, Lokālo tīklu uzturēšana un ierīkošana, Datortehnika un perifērijas ierīces, Vienkāršu algoritmu izstrāde              Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15:30-17:30Vieta126.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: gundars.kucenceirs@jak.lv
gundars.kucenceirs@jak.lv

Laura Lazdiņa-Paegle

Laura Lazdiņa-Paegle
lektors

laura.lazdina-paegle@jak.lv

Gita Stalidzāne

Gita Stalidzāne
lektors

gita.stalidzane@jak.lv

Ināra Eglīte
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mūzikas teorija un kompozīcija Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: inara.eglite@jak.lv
inara.eglite@jak.lv

Līga Grēvele
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Biroja darba nodrošināšana, Uzņēmuma darbības pamatprincipi, Datorizētā lietvedība              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-16:30Vietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: liga.grevele@jak.lv
liga.grevele@jak.lv

Juris Jansons
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Fizika              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-17:00Vieta212.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: juris.jansons@jak.lv
juris.jansons@jak.lv

Lidija Lazdāne

Lidija Lazdāne
Pedagogs

lidija.lazdane@jak.lv

Aleksejs Zorins

Aleksejs Zorins
Pedagogs

aleksejs.zorins@jak.lv

Aleksandrs Mičko
vieslektors

aleksandrs.micko@jak.lv

Tatjana Mičko
vieslektors

tatjana.micko@jak.lv

Jolanta Šūmakere
vieslektors

jolanta.sumakere@jak.lv

Pedagogi

Vineta Gutāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:    Datorgrāmatvedība, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Grāmatvedības pamati, Audits un iekšējā kontrole, Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, Preču un pakalpojumu iepirkšana, Preču uzskaite un dokumentēšana, Profesionālās datortehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta234.kabinetsPiezīmes
vineta.gutane@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Pedagogi

Ilze Dubova

Ilze Dubova
pedagogs

+371 26389082
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika               Pieņemšanas laiki Diena Otrdiena Laiks 15:30-16:30 Vieta 122.kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties pa e-pastu: ilze.dubova@jak.lv
ilze.dubova@jak.lv

Aigars Ašaks

Aigars Ašaks
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Programmēšanas valodas, Sistēmu programmēšana,  Matemātika Pieņemšanas laikiDienaOtrdiena, ceturtdienaLaiks15.30-16.30Vieta121.kabinetsPiezīmes
aigars.asaks@jak.lv

Ainārs Pavļukevičs

Ainārs Pavļukevičs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datortehnika un perifērijas ierīces, Datoru sistēmu uzbūve un tehniskā apkope, EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas, Datortehnikas komplektēšana un montāža, Perifērijas ierīces Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta227.kabinetsPiezīmes
ainars.pavlukevics@jak.lv

Rafails Mamedovs

Rafails Mamedovs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Operētājsistēmas, Datu bāzes tehnoloģijas, Interneta tehnoloģijas, Datortehnikas komplektēšana un montāža,  Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta125.kabinetsPiezīmes
rafails.mamedovs@jak.lv

Jurijs Zamarajevs

Jurijs Zamarajevs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Krievu valodaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
jurijs.zamarajevs@jak.lv

Vineta Gutāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:    Datorgrāmatvedība, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Grāmatvedības pamati, Audits un iekšējā kontrole, Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, Preču un pakalpojumu iepirkšana, Preču uzskaite un dokumentēšana, Profesionālās datortehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta234.kabinetsPiezīmes
vineta.gutane@jak.lv

Silvija Strušele

Silvija Strušele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latvijas un pasaules vēsturePieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta236.kabinetsPiezīmes
silvija.strusele@jak.v

Antoņina Vilima

Antoņina Vilima
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Prečzinības, Preču pārdošanas tehnoloģija, Preču iegāde un uzglabāšana, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Ekonomika Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta233.kabinetsPiezīmes
antonina.vilima@jak.lv

Marika Boķe

Marika Boķe
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Finanses un kredīti, Komercdarbības pamati, Statistikas pamati, Komerczinību pamati, Finansēšanas pamati, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, EkonomikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta235.kabinetsPiezīmes
marika.boke@jak.lv

Ilva Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: SportsPieņemšanas laikiDiena       PirmdienaLaiks16.05-16.45Vietasporta zālePiezīmes
ilva.aleksejeva@jak.lv

Solvita Kozlovska

Solvita Kozlovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Komercdarbības pamati, Finanšu analīze, Biznesa procesa vadības modeļi, Vadības grāmatvedība, Pieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00-17.00Vieta232.kabinetsPiezīmes
solvita.kozlovska@jak.lv

Laila Dronka

Laila Dronka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta223.kabinetsPiezīmes
laila.dronka@jak.lv

Rita Maļika

Rita Maļika
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.10 - 17.10Vieta231.kabinetsPiezīmes
rita.malika@jak.lv

Gunita Ūdre

Gunita Ūdre
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Angļu valoda, Profesionālā Angļu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta222.kabinetsPiezīmes
gunita.udre@jak.lv

Anna Aleksejeva

Anna Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sabiedrības un cilvēka drošība, Darba aizsardzībaPieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVieta112.kabinetsPiezīmes
anna.aleksejeva@jak.lv

Iluta Sarnovska

Iluta Sarnovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Angļu valoda, Profesionālā svešvalodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00 - 17.00Vieta224.kabinetsPiezīmes
iluta.sarnovska@jak.lv

Ilze Volka

Ilze Volka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta115.kabinetsPiezīmes
ilze.volka@jak.lv

Vija Grīnfelde

Vija Grīnfelde
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Lietišķā matemātikaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks14:50-15:30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: vija.grinfelde@jak.lv
vija.grinfelde@jak.lv

Valentīna Indāne

Valentīna Indāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dabas zinības, Sabiedrības un cilvēka drošība, uzņēmuma darbības pamatprocesiPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta211.kabinetsPiezīmes
valentina.indane@jak.lv

Vineta Jakovele

Vineta Jakovele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta213.kabinetsPiezīmes
vineta.jakovele@jak.lv

Armands Līcītis

Armands Līcītis
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Mazumtirdzniecības darba organizācija, Profesionālā saskarsme, Tirgzinības, Tirgzinību pamati, Mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana, Uzņēmuma darbības pamatproces, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Tirgus izpētes process, Profesionālā saskarsmePieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta214.kabinetsPiezīmes
armands.licitis@jak.lv

Dace Līcīte

Dace Līcīte
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Profesionālā saskarsme un ētika, Sociālās un pilsoniskās prasmes IPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta219.kabinetsPiezīmes
dace.licite@jak.lv

Ingrīda Mārāne

Ingrīda Mārāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Grāmatvedības organizācija un iekšējā kontrole, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Mācību uzņēmējdarbība,              Pieņemšanas laikiDiena                         CeturtdienaLaiks                          15.30 - 16.30Vieta                      [...]
ingrida.marane@jak.lv

Inguna Pastare

Inguna Pastare
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaKatra mēneša 3.nedēļas OtrdienaLaiks 15.30 - 16.30Vieta212.kabinetsPiezīmes
inguna.pastare@jak.lv

Laura Rakova

Laura Rakova
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: InformātikaPieņemšanas laikiDienaPiektdienaLaiks14.30 - 15.30Vieta126.kabinetsPiezīmes
laura.rakova@jak.lv

Elita Stafecka

Elita Stafecka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta115.kabinetsPiezīmes
elita.stafecka@jak.lv

Līga Stahovska

Līga Stahovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Grāmatvedība un nodokļi, Biroja darba nodrošināšana, Preču uzskaite un dokumentēšanaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30VietabibliotēkaPiezīmes
liga.stahovska@jak.lv

Guntis Vaivods

Guntis Vaivods
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Darba un saistību tiesības, Darba saimnieciskās tiesības, Sociālās un pilsoniskās prasmes I, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, Politika un tiesībasPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
guntis.vaivods@jak.lv

Dina Valpētere

Dina Valpētere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Profesionālās datortehnoloģijasPieņemšanas laikiDienaotrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: valpetere.dina@jak.lv
valpetere.dina@jak.lv

Zigmunds Znotiņš

Zigmunds Znotiņš
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sports Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.45 - 16.45Vietasporta zālePiezīmes
zigmunds.znotins@jak.lv

Ingrīda Veipa

Ingrīda Veipa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Tirgzinības pamatiPieņemšanas laikiDienaCeturdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta116.kabinetsPiezīmes
ingrida.veipa@jak.lv

Dace Vēvere

Dace Vēvere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datoru grafika, Krāsu teorijas pamati, Dizaina stratēģija, laikmetīgā dizaina tendences Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta225.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: dace.vevere@jak.lv
dace.vevere@jak.lv

Iveta Vucena

Iveta Vucena
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dizaina process, Grafiskais dizains, Modelēšanas un maketēšanas tehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienamēneša 2.ceturtdienaLaiks17.30 - 19.30VietaJēkabpils Mākslas skolaPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: iveta.vucena@jak.lv
iveta.vucena@jak.lv

Anna Žūriņa

Anna Žūriņa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Zīmēšana un skicēšana, Kompozīcija, Praktiskās mācības Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: anna.zurina@jak.lv
anna.zurina@jak.lv

Mētra Štelmahere

Mētra Štelmahere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Gleznošana, Foto un video pamati Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks11.40 - 12.30VietaDV 104PiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: metra.stelmahere@jak.lv

Ziedonis Bārbals

Ziedonis Bārbals
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mākslas un dizaina vēsture Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: ziedonis.barbals@jak.lv

Eleonora Martemjanova

Eleonora Martemjanova
lektors

Pasniedzamie priekšmeti:  Finanšu grāmatvedība,Projektu sagatavošana un vadīšanaPieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.40 - 16.40Vieta223.kabinetsPiezīmes
eleonora.martemjanova@jak.lv

Gundars Kucenčeirs

Gundars Kucenčeirs
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:EIKT pamatprocesi un darbības veidi, Lokālo tīklu uzturēšana un ierīkošana, Datortehnika un perifērijas ierīces, Vienkāršu algoritmu izstrāde              Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15:30-17:30Vieta126.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: gundars.kucenceirs@jak.lv
gundars.kucenceirs@jak.lv

Laura Lazdiņa-Paegle

Laura Lazdiņa-Paegle
lektors

laura.lazdina-paegle@jak.lv

Gita Stalidzāne

Gita Stalidzāne
lektors

gita.stalidzane@jak.lv

Ināra Eglīte
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mūzikas teorija un kompozīcija Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: inara.eglite@jak.lv
inara.eglite@jak.lv

Līga Grēvele
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Biroja darba nodrošināšana, Uzņēmuma darbības pamatprincipi, Datorizētā lietvedība              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-16:30Vietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: liga.grevele@jak.lv
liga.grevele@jak.lv

Juris Jansons
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Fizika              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-17:00Vieta212.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: juris.jansons@jak.lv
juris.jansons@jak.lv

Lidija Lazdāne

Lidija Lazdāne
Pedagogs

lidija.lazdane@jak.lv

Aleksejs Zorins

Aleksejs Zorins
Pedagogs

aleksejs.zorins@jak.lv

Aleksandrs Mičko
vieslektors

aleksandrs.micko@jak.lv

Tatjana Mičko
vieslektors

tatjana.micko@jak.lv

Jolanta Šūmakere
vieslektors

jolanta.sumakere@jak.lv

Pedagogi

Silvija Strušele

Silvija Strušele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latvijas un pasaules vēsturePieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta236.kabinetsPiezīmes
silvija.strusele@jak.v

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Pedagogi

Ilze Dubova

Ilze Dubova
pedagogs

+371 26389082
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika               Pieņemšanas laiki Diena Otrdiena Laiks 15:30-16:30 Vieta 122.kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties pa e-pastu: ilze.dubova@jak.lv
ilze.dubova@jak.lv

Aigars Ašaks

Aigars Ašaks
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Programmēšanas valodas, Sistēmu programmēšana,  Matemātika Pieņemšanas laikiDienaOtrdiena, ceturtdienaLaiks15.30-16.30Vieta121.kabinetsPiezīmes
aigars.asaks@jak.lv

Ainārs Pavļukevičs

Ainārs Pavļukevičs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datortehnika un perifērijas ierīces, Datoru sistēmu uzbūve un tehniskā apkope, EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas, Datortehnikas komplektēšana un montāža, Perifērijas ierīces Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta227.kabinetsPiezīmes
ainars.pavlukevics@jak.lv

Rafails Mamedovs

Rafails Mamedovs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Operētājsistēmas, Datu bāzes tehnoloģijas, Interneta tehnoloģijas, Datortehnikas komplektēšana un montāža,  Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta125.kabinetsPiezīmes
rafails.mamedovs@jak.lv

Jurijs Zamarajevs

Jurijs Zamarajevs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Krievu valodaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
jurijs.zamarajevs@jak.lv

Vineta Gutāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:    Datorgrāmatvedība, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Grāmatvedības pamati, Audits un iekšējā kontrole, Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, Preču un pakalpojumu iepirkšana, Preču uzskaite un dokumentēšana, Profesionālās datortehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta234.kabinetsPiezīmes
vineta.gutane@jak.lv

Silvija Strušele

Silvija Strušele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latvijas un pasaules vēsturePieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta236.kabinetsPiezīmes
silvija.strusele@jak.v

Antoņina Vilima

Antoņina Vilima
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Prečzinības, Preču pārdošanas tehnoloģija, Preču iegāde un uzglabāšana, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Ekonomika Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta233.kabinetsPiezīmes
antonina.vilima@jak.lv

Marika Boķe

Marika Boķe
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Finanses un kredīti, Komercdarbības pamati, Statistikas pamati, Komerczinību pamati, Finansēšanas pamati, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, EkonomikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta235.kabinetsPiezīmes
marika.boke@jak.lv

Ilva Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: SportsPieņemšanas laikiDiena       PirmdienaLaiks16.05-16.45Vietasporta zālePiezīmes
ilva.aleksejeva@jak.lv

Solvita Kozlovska

Solvita Kozlovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Komercdarbības pamati, Finanšu analīze, Biznesa procesa vadības modeļi, Vadības grāmatvedība, Pieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00-17.00Vieta232.kabinetsPiezīmes
solvita.kozlovska@jak.lv

Laila Dronka

Laila Dronka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta223.kabinetsPiezīmes
laila.dronka@jak.lv

Rita Maļika

Rita Maļika
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.10 - 17.10Vieta231.kabinetsPiezīmes
rita.malika@jak.lv

Gunita Ūdre

Gunita Ūdre
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Angļu valoda, Profesionālā Angļu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta222.kabinetsPiezīmes
gunita.udre@jak.lv

Anna Aleksejeva

Anna Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sabiedrības un cilvēka drošība, Darba aizsardzībaPieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVieta112.kabinetsPiezīmes
anna.aleksejeva@jak.lv

Iluta Sarnovska

Iluta Sarnovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Angļu valoda, Profesionālā svešvalodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00 - 17.00Vieta224.kabinetsPiezīmes
iluta.sarnovska@jak.lv

Ilze Volka

Ilze Volka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta115.kabinetsPiezīmes
ilze.volka@jak.lv

Vija Grīnfelde

Vija Grīnfelde
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Lietišķā matemātikaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks14:50-15:30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: vija.grinfelde@jak.lv
vija.grinfelde@jak.lv

Valentīna Indāne

Valentīna Indāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dabas zinības, Sabiedrības un cilvēka drošība, uzņēmuma darbības pamatprocesiPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta211.kabinetsPiezīmes
valentina.indane@jak.lv

Vineta Jakovele

Vineta Jakovele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta213.kabinetsPiezīmes
vineta.jakovele@jak.lv

Armands Līcītis

Armands Līcītis
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Mazumtirdzniecības darba organizācija, Profesionālā saskarsme, Tirgzinības, Tirgzinību pamati, Mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana, Uzņēmuma darbības pamatproces, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Tirgus izpētes process, Profesionālā saskarsmePieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta214.kabinetsPiezīmes
armands.licitis@jak.lv

Dace Līcīte

Dace Līcīte
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Profesionālā saskarsme un ētika, Sociālās un pilsoniskās prasmes IPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta219.kabinetsPiezīmes
dace.licite@jak.lv

Ingrīda Mārāne

Ingrīda Mārāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Grāmatvedības organizācija un iekšējā kontrole, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Mācību uzņēmējdarbība,              Pieņemšanas laikiDiena                         CeturtdienaLaiks                          15.30 - 16.30Vieta                      [...]
ingrida.marane@jak.lv

Inguna Pastare

Inguna Pastare
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaKatra mēneša 3.nedēļas OtrdienaLaiks 15.30 - 16.30Vieta212.kabinetsPiezīmes
inguna.pastare@jak.lv

Laura Rakova

Laura Rakova
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: InformātikaPieņemšanas laikiDienaPiektdienaLaiks14.30 - 15.30Vieta126.kabinetsPiezīmes
laura.rakova@jak.lv

Elita Stafecka

Elita Stafecka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta115.kabinetsPiezīmes
elita.stafecka@jak.lv

Līga Stahovska

Līga Stahovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Grāmatvedība un nodokļi, Biroja darba nodrošināšana, Preču uzskaite un dokumentēšanaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30VietabibliotēkaPiezīmes
liga.stahovska@jak.lv

Guntis Vaivods

Guntis Vaivods
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Darba un saistību tiesības, Darba saimnieciskās tiesības, Sociālās un pilsoniskās prasmes I, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, Politika un tiesībasPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
guntis.vaivods@jak.lv

Dina Valpētere

Dina Valpētere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Profesionālās datortehnoloģijasPieņemšanas laikiDienaotrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: valpetere.dina@jak.lv
valpetere.dina@jak.lv

Zigmunds Znotiņš

Zigmunds Znotiņš
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sports Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.45 - 16.45Vietasporta zālePiezīmes
zigmunds.znotins@jak.lv

Ingrīda Veipa

Ingrīda Veipa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Tirgzinības pamatiPieņemšanas laikiDienaCeturdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta116.kabinetsPiezīmes
ingrida.veipa@jak.lv

Dace Vēvere

Dace Vēvere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datoru grafika, Krāsu teorijas pamati, Dizaina stratēģija, laikmetīgā dizaina tendences Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta225.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: dace.vevere@jak.lv
dace.vevere@jak.lv

Iveta Vucena

Iveta Vucena
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dizaina process, Grafiskais dizains, Modelēšanas un maketēšanas tehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienamēneša 2.ceturtdienaLaiks17.30 - 19.30VietaJēkabpils Mākslas skolaPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: iveta.vucena@jak.lv
iveta.vucena@jak.lv

Anna Žūriņa

Anna Žūriņa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Zīmēšana un skicēšana, Kompozīcija, Praktiskās mācības Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: anna.zurina@jak.lv
anna.zurina@jak.lv

Mētra Štelmahere

Mētra Štelmahere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Gleznošana, Foto un video pamati Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks11.40 - 12.30VietaDV 104PiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: metra.stelmahere@jak.lv

Ziedonis Bārbals

Ziedonis Bārbals
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mākslas un dizaina vēsture Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: ziedonis.barbals@jak.lv

Eleonora Martemjanova

Eleonora Martemjanova
lektors

Pasniedzamie priekšmeti:  Finanšu grāmatvedība,Projektu sagatavošana un vadīšanaPieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.40 - 16.40Vieta223.kabinetsPiezīmes
eleonora.martemjanova@jak.lv

Gundars Kucenčeirs

Gundars Kucenčeirs
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:EIKT pamatprocesi un darbības veidi, Lokālo tīklu uzturēšana un ierīkošana, Datortehnika un perifērijas ierīces, Vienkāršu algoritmu izstrāde              Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15:30-17:30Vieta126.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: gundars.kucenceirs@jak.lv
gundars.kucenceirs@jak.lv

Laura Lazdiņa-Paegle

Laura Lazdiņa-Paegle
lektors

laura.lazdina-paegle@jak.lv

Gita Stalidzāne

Gita Stalidzāne
lektors

gita.stalidzane@jak.lv

Ināra Eglīte
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mūzikas teorija un kompozīcija Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: inara.eglite@jak.lv
inara.eglite@jak.lv

Līga Grēvele
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Biroja darba nodrošināšana, Uzņēmuma darbības pamatprincipi, Datorizētā lietvedība              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-16:30Vietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: liga.grevele@jak.lv
liga.grevele@jak.lv

Juris Jansons
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Fizika              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-17:00Vieta212.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: juris.jansons@jak.lv
juris.jansons@jak.lv

Lidija Lazdāne

Lidija Lazdāne
Pedagogs

lidija.lazdane@jak.lv

Aleksejs Zorins

Aleksejs Zorins
Pedagogs

aleksejs.zorins@jak.lv

Aleksandrs Mičko
vieslektors

aleksandrs.micko@jak.lv

Tatjana Mičko
vieslektors

tatjana.micko@jak.lv

Jolanta Šūmakere
vieslektors

jolanta.sumakere@jak.lv

Pedagogi

Antoņina Vilima

Antoņina Vilima
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Prečzinības, Preču pārdošanas tehnoloģija, Preču iegāde un uzglabāšana, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Ekonomika Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta233.kabinetsPiezīmes
antonina.vilima@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Pedagogi

Ilze Dubova

Ilze Dubova
pedagogs

+371 26389082
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika               Pieņemšanas laiki Diena Otrdiena Laiks 15:30-16:30 Vieta 122.kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties pa e-pastu: ilze.dubova@jak.lv
ilze.dubova@jak.lv

Aigars Ašaks

Aigars Ašaks
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Programmēšanas valodas, Sistēmu programmēšana,  Matemātika Pieņemšanas laikiDienaOtrdiena, ceturtdienaLaiks15.30-16.30Vieta121.kabinetsPiezīmes
aigars.asaks@jak.lv

Ainārs Pavļukevičs

Ainārs Pavļukevičs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datortehnika un perifērijas ierīces, Datoru sistēmu uzbūve un tehniskā apkope, EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas, Datortehnikas komplektēšana un montāža, Perifērijas ierīces Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta227.kabinetsPiezīmes
ainars.pavlukevics@jak.lv

Rafails Mamedovs

Rafails Mamedovs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Operētājsistēmas, Datu bāzes tehnoloģijas, Interneta tehnoloģijas, Datortehnikas komplektēšana un montāža,  Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta125.kabinetsPiezīmes
rafails.mamedovs@jak.lv

Jurijs Zamarajevs

Jurijs Zamarajevs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Krievu valodaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
jurijs.zamarajevs@jak.lv

Vineta Gutāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:    Datorgrāmatvedība, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Grāmatvedības pamati, Audits un iekšējā kontrole, Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, Preču un pakalpojumu iepirkšana, Preču uzskaite un dokumentēšana, Profesionālās datortehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta234.kabinetsPiezīmes
vineta.gutane@jak.lv

Silvija Strušele

Silvija Strušele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latvijas un pasaules vēsturePieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta236.kabinetsPiezīmes
silvija.strusele@jak.v

Antoņina Vilima

Antoņina Vilima
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Prečzinības, Preču pārdošanas tehnoloģija, Preču iegāde un uzglabāšana, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Ekonomika Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta233.kabinetsPiezīmes
antonina.vilima@jak.lv

Marika Boķe

Marika Boķe
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Finanses un kredīti, Komercdarbības pamati, Statistikas pamati, Komerczinību pamati, Finansēšanas pamati, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, EkonomikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta235.kabinetsPiezīmes
marika.boke@jak.lv

Ilva Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: SportsPieņemšanas laikiDiena       PirmdienaLaiks16.05-16.45Vietasporta zālePiezīmes
ilva.aleksejeva@jak.lv

Solvita Kozlovska

Solvita Kozlovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Komercdarbības pamati, Finanšu analīze, Biznesa procesa vadības modeļi, Vadības grāmatvedība, Pieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00-17.00Vieta232.kabinetsPiezīmes
solvita.kozlovska@jak.lv

Laila Dronka

Laila Dronka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta223.kabinetsPiezīmes
laila.dronka@jak.lv

Rita Maļika

Rita Maļika
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.10 - 17.10Vieta231.kabinetsPiezīmes
rita.malika@jak.lv

Gunita Ūdre

Gunita Ūdre
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Angļu valoda, Profesionālā Angļu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta222.kabinetsPiezīmes
gunita.udre@jak.lv

Anna Aleksejeva

Anna Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sabiedrības un cilvēka drošība, Darba aizsardzībaPieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVieta112.kabinetsPiezīmes
anna.aleksejeva@jak.lv

Iluta Sarnovska

Iluta Sarnovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Angļu valoda, Profesionālā svešvalodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00 - 17.00Vieta224.kabinetsPiezīmes
iluta.sarnovska@jak.lv

Ilze Volka

Ilze Volka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta115.kabinetsPiezīmes
ilze.volka@jak.lv

Vija Grīnfelde

Vija Grīnfelde
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Lietišķā matemātikaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks14:50-15:30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: vija.grinfelde@jak.lv
vija.grinfelde@jak.lv

Valentīna Indāne

Valentīna Indāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dabas zinības, Sabiedrības un cilvēka drošība, uzņēmuma darbības pamatprocesiPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta211.kabinetsPiezīmes
valentina.indane@jak.lv

Vineta Jakovele

Vineta Jakovele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta213.kabinetsPiezīmes
vineta.jakovele@jak.lv

Armands Līcītis

Armands Līcītis
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:Mazumtirdzniecības darba organizācija, Profesionālā saskarsme, Tirgzinības, Tirgzinību pamati, Mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana, Uzņēmuma darbības pamatproces, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Tirgus izpētes process, Profesionālā saskarsmePieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta214.kabinetsPiezīmes
armands.licitis@jak.lv

Dace Līcīte

Dace Līcīte
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Profesionālā saskarsme un ētika, Sociālās un pilsoniskās prasmes IPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta219.kabinetsPiezīmes
dace.licite@jak.lv

Ingrīda Mārāne

Ingrīda Mārāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Grāmatvedības organizācija un iekšējā kontrole, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Mācību uzņēmējdarbība,              Pieņemšanas laikiDiena                         CeturtdienaLaiks                          15.30 - 16.30Vieta                      [...]
ingrida.marane@jak.lv

Inguna Pastare

Inguna Pastare
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Lietišķā matemātika, MatemātikaPieņemšanas laikiDienaKatra mēneša 3.nedēļas OtrdienaLaiks 15.30 - 16.30Vieta212.kabinetsPiezīmes
inguna.pastare@jak.lv

Laura Rakova

Laura Rakova
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: InformātikaPieņemšanas laikiDienaPiektdienaLaiks14.30 - 15.30Vieta126.kabinetsPiezīmes
laura.rakova@jak.lv

Elita Stafecka

Elita Stafecka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Praktiskās mācības lietvedībāPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta115.kabinetsPiezīmes
elita.stafecka@jak.lv

Līga Stahovska

Līga Stahovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Grāmatvedība un nodokļi, Biroja darba nodrošināšana, Preču uzskaite un dokumentēšanaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30VietabibliotēkaPiezīmes
liga.stahovska@jak.lv

Guntis Vaivods

Guntis Vaivods
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Darba un saistību tiesības, Darba saimnieciskās tiesības, Sociālās un pilsoniskās prasmes I, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, Politika un tiesībasPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
guntis.vaivods@jak.lv

Dina Valpētere

Dina Valpētere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Profesionālās datortehnoloģijasPieņemšanas laikiDienaotrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta122.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: valpetere.dina@jak.lv
valpetere.dina@jak.lv

Zigmunds Znotiņš

Zigmunds Znotiņš
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Sports Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.45 - 16.45Vietasporta zālePiezīmes
zigmunds.znotins@jak.lv

Ingrīda Veipa

Ingrīda Veipa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Tirgzinības pamatiPieņemšanas laikiDienaCeturdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta116.kabinetsPiezīmes
ingrida.veipa@jak.lv

Dace Vēvere

Dace Vēvere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datoru grafika, Krāsu teorijas pamati, Dizaina stratēģija, laikmetīgā dizaina tendences Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta225.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: dace.vevere@jak.lv
dace.vevere@jak.lv

Iveta Vucena

Iveta Vucena
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dizaina process, Grafiskais dizains, Modelēšanas un maketēšanas tehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienamēneša 2.ceturtdienaLaiks17.30 - 19.30VietaJēkabpils Mākslas skolaPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: iveta.vucena@jak.lv
iveta.vucena@jak.lv

Anna Žūriņa

Anna Žūriņa
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Zīmēšana un skicēšana, Kompozīcija, Praktiskās mācības Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: anna.zurina@jak.lv
anna.zurina@jak.lv

Mētra Štelmahere

Mētra Štelmahere
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Gleznošana, Foto un video pamati Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks11.40 - 12.30VietaDV 104PiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: metra.stelmahere@jak.lv

Ziedonis Bārbals

Ziedonis Bārbals
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mākslas un dizaina vēsture Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesiepriekš vienojoties pa e-pastu: ziedonis.barbals@jak.lv

Eleonora Martemjanova

Eleonora Martemjanova
lektors

Pasniedzamie priekšmeti:  Finanšu grāmatvedība,Projektu sagatavošana un vadīšanaPieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15.40 - 16.40Vieta223.kabinetsPiezīmes
eleonora.martemjanova@jak.lv

Gundars Kucenčeirs

Gundars Kucenčeirs
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:EIKT pamatprocesi un darbības veidi, Lokālo tīklu uzturēšana un ierīkošana, Datortehnika un perifērijas ierīces, Vienkāršu algoritmu izstrāde              Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15:30-17:30Vieta126.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: gundars.kucenceirs@jak.lv
gundars.kucenceirs@jak.lv

Laura Lazdiņa-Paegle

Laura Lazdiņa-Paegle
lektors

laura.lazdina-paegle@jak.lv

Gita Stalidzāne

Gita Stalidzāne
lektors

gita.stalidzane@jak.lv

Ināra Eglīte
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Mūzikas teorija un kompozīcija Pieņemšanas laikiDienapēc vienošanāsLaikspēc vienošanāsVietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: inara.eglite@jak.lv
inara.eglite@jak.lv

Līga Grēvele
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība, Biroja darba nodrošināšana, Uzņēmuma darbības pamatprincipi, Datorizētā lietvedība              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-16:30Vietapēc vienošanāsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: liga.grevele@jak.lv
liga.grevele@jak.lv

Juris Jansons
Pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Fizika              Pieņemšanas laikiDienaTrešdienaLaiks15:30-17:00Vieta212.kabinetsPiezīmesIepriekš vienojoties pa e-pastu: juris.jansons@jak.lv
juris.jansons@jak.lv

Lidija Lazdāne

Lidija Lazdāne
Pedagogs

lidija.lazdane@jak.lv

Aleksejs Zorins

Aleksejs Zorins
Pedagogs

aleksejs.zorins@jak.lv

Aleksandrs Mičko
vieslektors

aleksandrs.micko@jak.lv

Tatjana Mičko
vieslektors

tatjana.micko@jak.lv

Jolanta Šūmakere
vieslektors

jolanta.sumakere@jak.lv

Pedagogi

Marika Boķe

Marika Boķe
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Finanses un kredīti, Komercdarbības pamati, Statistikas pamati, Komerczinību pamati, Finansēšanas pamati, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, EkonomikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta235.kabinetsPiezīmes
marika.boke@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Pedagogi

Ilze Dubova

Ilze Dubova
pedagogs

+371 26389082
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika               Pieņemšanas laiki Diena Otrdiena Laiks 15:30-16:30 Vieta 122.kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties pa e-pastu: ilze.dubova@jak.lv
ilze.dubova@jak.lv

Aigars Ašaks

Aigars Ašaks
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Programmēšanas valodas, Sistēmu programmēšana,  Matemātika Pieņemšanas laikiDienaOtrdiena, ceturtdienaLaiks15.30-16.30Vieta121.kabinetsPiezīmes
aigars.asaks@jak.lv

Ainārs Pavļukevičs

Ainārs Pavļukevičs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Datortehnika un perifērijas ierīces, Datoru sistēmu uzbūve un tehniskā apkope, EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas, Datortehnikas komplektēšana un montāža, Perifērijas ierīces Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta227.kabinetsPiezīmes
ainars.pavlukevics@jak.lv

Rafails Mamedovs

Rafails Mamedovs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:  Operētājsistēmas, Datu bāzes tehnoloģijas, Interneta tehnoloģijas, Datortehnikas komplektēšana un montāža,  Pieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta125.kabinetsPiezīmes
rafails.mamedovs@jak.lv

Jurijs Zamarajevs

Jurijs Zamarajevs
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Krievu valodaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta215.kabinetsPiezīmes
jurijs.zamarajevs@jak.lv

Vineta Gutāne
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti:    Datorgrāmatvedība, Finanšu un nodokļu grāmatvedība, Grāmatvedības pamati, Audits un iekšējā kontrole, Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas, Preču un pakalpojumu iepirkšana, Preču uzskaite un dokumentēšana, Profesionālās datortehnoloģijas Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16:30Vieta234.kabinetsPiezīmes
vineta.gutane@jak.lv

Silvija Strušele

Silvija Strušele
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latvijas un pasaules vēsturePieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta236.kabinetsPiezīmes
silvija.strusele@jak.v

Antoņina Vilima

Antoņina Vilima
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Prečzinības, Preču pārdošanas tehnoloģija, Preču iegāde un uzglabāšana, Preču un pakalpojumu iepirkšana, pārdošana, Ekonomika Pieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta233.kabinetsPiezīmes
antonina.vilima@jak.lv

Marika Boķe

Marika Boķe
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Finanses un kredīti, Komercdarbības pamati, Statistikas pamati, Komerczinību pamati, Finansēšanas pamati, Uzņēmuma darbības pamatprocesi, EkonomikaPieņemšanas laikiDienaCeturtdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta235.kabinetsPiezīmes
marika.boke@jak.lv

Ilva Aleksejeva
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: SportsPieņemšanas laikiDiena       PirmdienaLaiks16.05-16.45Vietasporta zālePiezīmes
ilva.aleksejeva@jak.lv

Solvita Kozlovska

Solvita Kozlovska
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Komercdarbības pamati, Finanšu analīze, Biznesa procesa vadības modeļi, Vadības grāmatvedība, Pieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.00-17.00Vieta232.kabinetsPiezīmes
solvita.kozlovska@jak.lv

Laila Dronka

Laila Dronka
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta223.kabinetsPiezīmes
laila.dronka@jak.lv

Rita Maļika

Rita Maļika
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Latviešu literatūra, Latviešu valodaPieņemšanas laikiDienaPirmdienaLaiks16.10 - 17.10Vieta231.kabinetsPiezīmes
rita.malika@jak.lv

Gunita Ūdre

Gunita Ūdre
pedagogs

Pasniedzamie priekšmeti: Angļu valoda, Profesionālā Angļu valodaPieņemšanas laikiDienaOtrdienaLaiks15.30 - 16.30Vieta222.kabinetsPiezīmes
gunita.udre@jak.lv

Anna Aleksejeva

Anna Aleksejeva
pedagogs