16/12/2022

Sajūti sirdī Ziemassvētkus!

Izveidots: 16.Decembris, 2022 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

14.12.2022. ieskandinājām sirdī Ziemassvētkus kopā ar Rūtu Dūdumu Ķirsi un Jāni Ķirsi. Sadziedājāmies Ziemassvētku dziesmas, sasmēlāmies pozitīvas emocijas, no Ziemassvētku vecīša, rūķa un koledžas direktores Ritas Poles saņēmām Pateicības rakstus.
Tā iespējams šogad būtu labākā Ziemassvētku dāvana zemei, ja cilvēks šos svētkus svinētu tikai savā sirdī... Mums jau sen visa kā pietiek un ar vēl vienu jaunu mantu, dāvanu, salūtu,  mēs augstāk nepacelsimies.
Laiki ir mainījušies un spožās, mirguļojošās gaismas ir aizstājis pa gabalu spīdošais cilvēks. Cik tad tādu spīdošu, siltu un labu cilvēku ir starp mums, vai mēs katrs kaut mazdrusciņ dienas trakajā skrējienā iemirdzamies, vai kaut drusciņ apkārtējie sajūt mūsu siltumu?
Vai šodien manu labestību un siltumu ir jutis kāds, vai esmu bijis, kā lausks vai sniega karaliene.

Man sen vairs nevajag šis spīdīgās, glancētās dāvanas, mani sen vairs neuzrunā ārišķība, statuss, vai bagātība, mana izvēle ir miers, iejūtība, cilvēcība, draudzība un patiesi gaiši un silti cilvēki. Mani uzrunā un dara bagātāku aizraujošas sarunas, interesanti un pilnvērtīgi pavadīts laiks, kas manām emocijām liek pārvērsties smaidiņā un prieciņā.

Iemirdzies arī tu, kopā ar mums Ziemassvētku laikā!