28/10/2020

1.vieta konkursā “Domā! Radi! Iegūsti!”

Izveidots: 28.Oktobris, 2020 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

Noslēdzies jau otrais konkurss “Radošā Zemgale”, ko organizē Zemgales uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Zemgales pašvaldībām, izglītības iestādēm un reģiona uzņēmējiem - konkursa uzdevumu devējiem.

Konkursa mērķi veicināt skolēnu interesi un padziļināt priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū. Konkursa laikā jaunieši ieguva vērtīgu informāciju par komercdarbības jautājumiem, uzzināja noderīgas un praktiskas idejas par reklāmas veidošanas pamatprincipiem, kā arī apguva sadarbības prasmes ar uzņēmējiem.

Šogad konkursam uzdevumus piedāvāja astoņi dažādu nozaru Zemgales reģiona uzņēmēji - Biškopības produktu ražotāja Diāna Briede; Brīvdienu māja “Celmiņi”; zīmols “Motīvs Dizains”; atpūtas vieta “Daugmales”; zīmols “Hiphipurraa”; street food restaurant KWB; zīmols “Nomadic Homes” un Zemgales Uzņēmējdarbības centrs. Cik dažādi uzņēmēji, tik dažādi arī to piedāvātie uzdevumi - reklāmas rullīšu sagatavošana, sociālo tīklu materiālu izveide, atmiņu grāmatas un apdrukas pašradīšanas komplekta reklāmas noformēšana, uzņēmuma brošūru, logo, vides reklāmu un citu dizaina materiālu izstrāde.

Jauniešu interese bija liela,  konkursā piedalījās 277 skolēni,  iesniedza 114 darbus, pārstāvot 13 skolas. No mūsu skolas piedalījās 3.m kursa audzēkņi:  Agita Jurgeviča, Jūlija Beļajeva, Maksims Demkovs, Ņikita Ismatovs,  Sandis Vaivods, Elīna Mališa, Baiba Pastare, Paula Elīza Vasiļjeva.

Poļina Tihana un  Viktorija Lapīra ieguva 1.vietu, izveidojot logotipu un saukli Zemgales reģiona jauniešu reklāmas konkursam “Radošā Zemgale”. No sirds apsveicu ar izcilo rezultātu!

Paldies, jauniešiem par atsaucību piedalīties konkursā, paldies par ieguldīto laiku radošu ideju un risinājumu meklējumos.

Skolotāja Solvita Kozlovska