14/11/2022

18.novembris 09.11.2022. Jēkabpils Agrobiznesa koledžā

Izveidots: 14.Novembris, 2022 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

Novembra mēnesis Latvijas vēsturē rakstīts zelta burtiem. Tas ir svēts mēnesis, jo novembrī dzimusi Latvijas valsts.
Mana vienīgā, skaistā un unikālā Latvija katram skan dažādi: Tā ierauga nebeidzamo sarkans, balts, sarkans ritmu un ieelpo parafīna smeldzīgo smaržu, sasilda tūkstošu liesmās nosalušās plaukstas.
Mana vienīgā, skaistā un unikālā Latvija katram skan dažādi: Tā joņo lepnā limuzīnā un klausās hītus no „Prāta vētras” repertuāra.
Mana vienīgā, skaistā un unikālā Latvija katram skan dažādi: Tā meklē zem ikdienības putekļu kārtas gaismu, lai tā spīdētu spoži, meklē sapņus, lai tie taptu dzīvi, arī mīlestību, lai tā būtu dziļa.
Mana vienīgā, skaistā un unikālā Latvija katram skan dažādi: Tā ir palikšana, tas ir galvenais pamats, uz kā būvēta nākotne. Ja mēs paliksim, mēs būsim, Latvija nav jēdziens, kas eksistē pats par sevi. Latvija ir cilvēki, kas tajā dzīvo.
Mums jābūt savā ģimenē, mums jābūt savā skolā, mums jābūt savā pilsētā, ciematā,  mums jābūt ar sirdi un dvēseli Latvijā.

     Daudz laimes Latvija Tev dzimšanas dienā, lai mēs visi varam strādāt un smietis, radīt un īstenot savus sapņus un mērķus zem Latvijas mierīgajām debesīm!