16/12/2021

Aprobējam izglītojošu spēli “Pandēmijas cirks”

Izveidots: 16.Decembris, 2021 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža


Reaģējot uz aktuālajiem notikumiem pasaulē un vēršot uzmanību uz cilvēka emocionālo un fizisko veselību, Koledžas jaunieši projekta “Veselības dialogs Zemgalē” ietvaros izspēlēja jaunizveidotu, aizraujošu un izglītojošu komandas spēli “Pandēmijas cirks”, sniedza savus ieteikumus un vērtējumus par to.

“Pandēmijas cirks” ir aizraujoša spēle, ko jauniešiem kā izglītojošu un izklaidējošu informatīvo materiālu par Covid–19 pandēmiju radījis Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar Kultūras un mākslas centru “Nātre”. Spēles pamatā ir jautājumi par vakcīnām un Covid-19  pandēmiju. Spēles laikā jaunieši ļaujas dažādām ārkārtas situācijām, tiek atpazītas sabiedrībā zināmas personas, tiek veikti dažādi izaicinājumi, kā arī rastas atbildes uz āķīgiem epidemioloģiskiem jautājumiem.

Vairāk par “Pandēmijas cirku” un citām projekta aktualitātēm var uzzināt, sekojot līdzi sociālajos tīklos - facebook @ZemgalesNVO un mājas lapā www.zemgalei.lv.

Spēli “Pandēmijas cirks” Zemgales jauniešiem organizē Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar Kultūras un mākslas centru “Nātre” un NVO “Vidusdaugavas NVO atbalsta  centrs”.

Projekts “Veselības dialogs Zemgalē” tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

       

Zemgales NVO Centrs
www.zemgalei.lv
Tālr. +371 29802373
E-pasts: uldis@zemgalei.lv