17/12/2021

Dalība Latvijas Brīvo Arodbiedrību savienība organizēja konkursu “Profs 2021”

Izveidots: 17.Decembris, 2021 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

Latvijas Brīvo Arodbiedrību savienība organizēja konkursu “Profs 2021”. Pusfināls notika 2021.gada 15.decembrī, Zoom tiešsaistes režīmā, kurā Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komanda apsteidzot konkurentus, ieguva tiesības startēt konkursa finālā.
Komandas sastāvā bija 3.g kursa audzēkņi:  Andželika Degterjova, Viktorija Papariga, Elīna Driķe, Sjuzanna Sileviča, Daniels Aleksejevs, Edmunds Ūdris. Artjoms Orlovs 4.d kursa audzēknis nodrošināja tehnisko atbalstu, lai nevienā brīdī nezustu internets, lai nepieciešamības gadījumā nekavējoties varētu novērst citas tehniska rakstura problēmas, ja tādas rastos. Par savu profesionāli veikto darbu izpelnījās konkursa organizatoru izteiktu uzslavu. Prieks, paldies!

Līdz konkursa pusfinālam bija jāsagatavo un jāiesūta mājas darbs, kuru vajadzēja prezentēt, kā arī bija viktorīna par darba tiesību un darba aizsardzības, kā arī par sociālā dialoga jautājumiem. Komanda īpaši tika uzteikta par sagatavoto mājas darbu, kā arī parādīja labas zināšanas gan viktorīnā un komandas uzdevumu risināšanā. Audzēkņi guva lielisku pieredzi, pārliecinājās par savām spējām, kā arī godam pārstāvēja koledžu.

Liels paldies audzēkņiem, atbalstītājiem. Viss turpinās! Piestrādājam pie komandas gara stiprināšanas, noticam savām spējām un zināšanām!
Gatavojamies finālam!

Skolotājs Guntis Vaivods