29/11/2021

Dalība profesionālo izglītības iestāžu izglītojamo erudīcijas konkursa „Erudīts 2021”

Izveidots: 29.Novembris, 2021 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

2021.gada 25.novembrī tiešsaistē notika profesionālo izglītības iestāžu izglītojamo erudīcijas konkursa „Erudīts 2021”. Konkursu organizēja Smiltenes tehnikums. Paldies organizatoriem par ieguldīto darbu.
Konkursa mērķis:
 1.1. Veicināt pieredzes apmaiņu starp profesionālās izglītības iestādēm, rosināt izglītojamo interesi un motivāciju paplašināt un padziļināt zināšanas un prasmes vispārizglītojošo mācību jomās - dabaszinātņu, valodu, sociālajā un pilsoniskajā, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslās, matemātikas, tehnoloģiju un veselības un fiziskās aktivitātes jomās, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus COVID 19 saslimstības mazināšanai.
1.2. Pilnveidot jauniešu sadarbības prasmes, spēju rīkoties nestandarta situācijās, veicināt radošumu.

No Jēkabpils Agrobiznesa koledžas konkursā piedalījās: eksaktās jomas dalībnieces - Džoisa Rebeka Rešetnikova 3.m un Anželika Gulbinska 3.m, humanitārās jomas dalībnieces: Andželika Degtejova 3.g un Sjuzanna Sileviča 3.g.

Konkursā piedalījās 30 komandas no 15 skolām.

Kā veicās konkursā? Konkursa dalībnieces uzsver, ka izdevās veiksmīgi sadarboties ar komandas biedreni un saglabāt mieru. Mazliet pietrūka laika un  uzdevumu formulējums ne vienmēr bija saprotams. Taču konkurss bija ļoti interesants un tas deva labu pieredzi un izraisīja pozitīvas emocijas.

Paldies komandām par piedalīšanos konkursā! Paldies skolai par tehnisko nodrošinājumu veiksmīgai dalībai konkursā.
Mūsu pieredze veidojas darbībā! 

                                               Skolotāja Silvija Strušele un Valentīna Indāne