14/02/2020

DV norisinājās pasākums "Sirsniņdisko"

Izveidots: 14.Februāris, 2020 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

Šī gada 12. Februārī Dienesta viesnīcā  norisinājās pasākums par godu tuvojošajai Valentīndienai. Šis pasākums tika nosaukts kā "Sirsniņdisko" .
Šajā pasākuma varēja satikt gan kā DV dzivojošos JAK audzēkņus kā arī tos, kuri ir nedzīvo kopmītnēs, bet ir JAK audzēkņi.... Šo pasākumu organizēja DV pašpārvalde. Šī pasākuma vadītāji bija Inese un Rihards, no DV pašpārvaldes. 
Pasākums sastāvēja no spēlēm un mūzikas pauzēm, kā arī bija pieejams foto stūris, kurā tika uzņemtas bildes valentīndienas noskaņās. Par foto stūri galvenās bija Evelīna un Marina. Vakara uzdevums bija noskaidrot sirdspuķīti un sirdsāķīti.
Par nomināciju cīnījās 6 pāri.  Cīņa bija ļoti sīva, tādējādi beigās tika nolemts, ka žūrijas vietā tiks izmantotas laimīgās lozes, kuras pāri paši izvilks. Tie laimīgie sirsiņdisko bija Zinta, kura kļuva par sirdpuķīti un Vladislavs, kurš kļuva par sirdsāķīti. Noteikti šis pāris drīzumā dosies uz kafejnīcu "Ģimenes pietura" lai izmantotu galveno balvu.  
Atraktīvajās spēles kārtīgi smējās visi, gan tie kas piedalījās, gan tie, kas bija skatītājos. Mūzika lika kustēties un pat mazliet piekust, tā ka citu reizi nebija spēka spēlēm. 
Spēles bija kā priekš pāriem, tā arī priekš jebkura brīvprātīgā, kuram bija spēks un vēlme piedalīties. Vakars savā burvībā notika līdz 23:00