04/12/2021

IZM ministre Anita Muižniece viesojās koledžā

Izveidots: 4.Decembris, 2021 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

Piektdien, 2021. gada 3. decembrī,  izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece un Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Sandis Riekstiņš viesojās  vizīte koledžā, kur direktore Rita Pole iepazīstināja ar izglītības iestādi un tās attīstības tendencēm. Sarunās piedalījās arī Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, Madonas domes priekšsēdētāja vietnieks komunālās saimniecības, teritoriālās pārvaldības un attīstības jautājumos Aigars Šķēls.

“Tikšanās mērķis bija kliedēt bažas par koledžas nākotni un vēlreiz apliecināt, ka to nav plānots pievienot citai izglītībai iestādei. Koledžas direktorei Ritai Polei ir stratēģisks un pārdomāts nākotnes redzējums, arī šī brīža rezultāti ir labi un stabili. Esmu patiesi gandarīta redzēt, ka koledžas vadība vēlas stiprināt tās jomas, kurās jau šobrīd demonstrē labus sasniegumus, nākotnē orientējoties uz profesionālo vidējo izglītību un atsakoties no augstākās izglītības programmām. Koledža īsteno reģionam nepieciešamas un būtiskas studiju programmas, tāpēc nākotnē tai ir liels potenciāls kļūt par ļoti spēcīgu vidējās profesionālās izglītības iestādi,” norādīja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece.

“Kļūstot par vidējās profesionālās izglītības iestādi reģionā, mēs varam atbalstīt vietējo uzņēmējdarbības vidi ar nepieciešamo augstākā līmeņa profesionālo speciālistu sagatavošanu,” norādīja Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktore Rita Pole.

Tikšanās laikā tika iezīmētas arī nākotnes perspektīvas profesionālās izglītības attīstībai Vidusdaugavas reģionā. Noslēgumā norisinājās arī preses konference ar reģiona medijiem.