23/03/2018

Jēkabpils Agrobiznesa koledža uzņem viesus no Spānijas

Izveidots: 23.Marts, 2018 Autors: Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikums

Jēkabpils Agrobiznesa koledžā Erasmus+ projekta ietvaros viesojās sadarbības partneri no Spānijas profesionālās izglītības iestādes Col-legi Badalonès. Matemātikas skolotājs viesojas pieredzes apmaiņas braucienā, savukārt audzēknes veiks 1 mēneša kvalifikācijas praksi “Jēkabpils NVO resursu centrā”.

21.martā Koledžas viesi kopā ar 3.t  kursa  audzēkņiem un skolotājām devās mācību ekskursijā, kuras laikā apmeklēja SIA “Maxima Latvija”, lai iepazītos ar loģistikas centra sniegtajiem pakalpojumiem, preču glabāšanas kārtību. Interesants bija arī ilūziju muzeja “Cosmos” apmeklējums, pastaiga pa Vecrīgu un atpūta Zelta Boulinga centrā.

22.martā viesi no Spānijas tika iepazīstināti ar Koledžu, tās darbību un materiāltehnisko bāzi. Viesi izmantoja iespēju vērot un aktīvi piedalīties angļu valodas lekcijā, ko vadīja skolotāja Gunita Ūdre. Tika apmeklēta audzēkņu prakšu vieta – “Jēkabpils NVO resursu centrs”, kurā parakstīti prakšu līgumi un izrunāti prakšu uzdevumi un vēlmes, ko sagaida prakses laikā.

Liels paldies “Jēkabpils NVO resursu centra” valdes priekšsēdētājai Agitai Pleiko par atsaucību prakšu vietu nodrošināšanā, kā arī projektu koordinatorei Evelīnai Elksnītei par mentora darbu prakses laikā.