12/05/2021

Konkurss “Gudrais Grāmatvedis”

Izveidots: 12.Maijs, 2021 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

2021. gada 29. aprīlī PIKC “Valmieras tehnikums” tiešsaistē norisinājās profesionālās meistarības konkurss "Gudrais Grāmatvedis 2021".
Jēkabpils Agrobiznesa koledža konkursā ieguva 2.vietu. Koledžu pārstāvēja topošās grāmatvedes Elizabete Reiņikova, Lāsma Puga un Diāna Loseva.

Konkursa mērķis bija aktivizēt profesionālās izglītības iestāžu izglītojamo interesi par grāmatveža profesiju, novērtēt izglītojamo zināšanas un praktisko iemaņu apguvi, attīstīt spēju radoši domāt grāmatveža profesijā un sekmēt sadarbību starp profesionālās izglītības iestāžu pedagogiem un izglītojamiem.
Konkursā bija jāizpilda vairāki ar grāmatvedību saistīti uzdevumi: jāsaprot grāmatvedis no pusvārda- jāzina termini, definīcijas un ikdienā lietojamie priekšmeti, jāizveido bilance un spēlē „Viktorīna”, izmantojot lietotni QUIZIZZ, jāatbild uz jautājumiem par dažādām tēmām saistītām ar finanšu grāmatvedību.

Konkursā piedalījās komandas no PIKC “Valmieras tehnikuma”, PIKC “Rīgas Valsts tehnikuma”, PIKC “Liepājas Valsts tehnikuma”, PIKC “Ogres tehnikuma” un Jēkabpils Agrobiznesa koledžas.
Konkursa rezultāti:
1.vieta - PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”
2.vieta - Jēkabpils Agrobiznesa koledžai
3.vieta - PIKC “Valmieras tehnikums”
4.vieta - PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”
5.vieta - PIKC “Ogres tehnikums”

 

Paldies konkursa dalībniecēm!
Mēs lepojamies ar Jums!