12/02/2020

Profesionālās meistarības konkurss “SkillsLatvia 2020” Jēkabpils Agrobiznesa koledžā noslēdzies

Izveidots: 12.Februāris, 2020 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

2020. gada 6.februārī koledžā notika profesionālā meistarības konkursa  „SkillsLatvia 2020” 2.kārta, kurā piedalījās trīs audzēkņi no IP “Komerczinības” - Aivita Urķe (3.k), Kristaps Kristiāns Kuciņš (2.k) un Sindija Mierture (2.k).
Konkursa 2.kārtā tika pārbaudītas dalībnieku zināšanas par pārdošanas veicināšanu, preču uzskaiti, bija jāmāk aprēķināt, vai atlaides piemērošana  būs izdevīga uzņēmumam, bija jāatbild, nosūtot e-pastā vēstuli, uz pircēja izteiktajām pretenzijām par preces iegādi. Konkursantu uzdevums bija arī  pārdot pircējam veikalā konkrēto ledusskapja modeli. Uzdevuma izpildē tika vērtēts pircēja apkalpošanas process (komunikācijas prasmes, vajadzību noskaidrošana, preces piedāvājums, pirkuma noformēšana, preces garantijas un servisa nodrošinājums). Konkursa uzdevuma norises vieta bija “AK Optimus” veikals “TV audio video sadzīves tehnika”.
Konkursā iegūtās vietas:
1. vietu ieguva Aivita Urķe (3.k)
2. vietu ieguva Kristaps Kristiāns Kuciņš (2.k)
3. vietu ieguva Sindija Mierture (2.k)

Konkursa mērķis bija noskaidrot audzēkņu profesionālās prasmes un zināšanas, kas saistītas ar pārdošanu un ar to saistītajiem procesiem, kā arī noteikt kandidātu nominācijai “Mazumtirdzniecības pārdevējs”, kurš tālāk piedalīsies nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “SkillsLatvia 2020”,  kurš notiks Rīgā no 27.līdz 30.aprīlim.

 Uz konkursu tiek izvirzīta Aivita Urķe. APSVEICAM!!!

Izglītības metodiķe
Ingrīda Mārāne