25/10/2019

Studentu dalība Interreg Latvijas - Lietuvas projektā “CREAzone 2.0” CREAzone

Izveidots: 25.Oktobris, 2019 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

 


Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņi un studenti piedalās Interreg Latvijas - Lietuvas projektā “CREAzone 2.0” CREAzone – tas ir unikāls jauniešu uzņēmējdarbības projekts, kura mērķis palīdzēt jauniešiem apvienot uzņēmējdarbības modeļus un radošumu organiskos, jaunos un daudzsološos uzņēmumos. Projekta CREAzone sapratnē uzņēmējdarbības pamatā ir jauniešu attieksme, prasmes un zināšanas, kas dod viņiem iespēju noteikt uzņēmējdarbības attīstības iespējas un veikt tas darbības, kuros ir iespējams pielietots esošas īpašības. Tiek uzskatīts, ka jauns uzņēmējs var pozitīvi mainīt ne tikai pats sevi, bet arī savu apkārtni, var noteikt iespējas pilnveidošanai un gūt labumu no tām.

Projekta mērķis ir veicināt ilgtermiņa un ilgtspējīgu jauniešu nodarbinātību, veidojot uzņēmējdarbību un biznesa prasmes Lietuvas un Latvijas pierobežas reģionos.
Lai sasniegtu projekta CREAzone mērķi, noteikti uzdevumi jāīsteno projekta realizēšanas laikā:
* mainīt jauniešu pasīvu attieksmi uz vēlmi kļūt par uzņēmējiem un nodrošināt viņus ar uzņēmējdarbības idejām;
* apmācīt jauniešus un sniegt viņiem praktiskas iemaņas, kas varētu viņiem palīdzēt radīt biznesa idejas, rūpīgi novērtēt tos un veidot komandu, kas varētu īstenot esošas idejas;
*nodrošināt dalībniekus ar kompetenci un nepieciešamiem instrumentiem, lai izstrādātu stabilu biznesa plānu, kā arī sniegt atbalstu dalībniekiem viņu plānu īstenošanā un to uzņēmējdarbības faktiskajā uzsākšanā.