29/11/2019

Studentu izbraukuma nodarbība

Izveidots: 29.Novembris, 2019 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

2019.gada 27.novembrī studiju programmas "Grāmatvedība un finanses" A2.g grupas studentes devās uz Rīgu, lai piedalītos sabiedrības "Tilde" rīkotajā grāmatvežu seminārā. Izbraukuma nodarbības mērķis bija veicināt studentu interesi par turpmākās pašizglītošanās iespējām, dodot iespēju piedalīties konferences veida seminārā un klātienē redzēt un dzirdēt Finanšu ministrijas un VID amatpersonu stāstījumu par aktualitātēm nozarē, kā arī satikt grāmatvedības programmas “Tildes Jumis” izstrādātājus un konsultantus.
Konferencē par aktualitātēm grāmatvedības nozarē uzstājās septiņi oratori, katra prezentācija bija interesanta. Taču vissaistošākais šķita FM nodokļu administrēšanas politikas departamenta metodoloģijas un grāmatvedības nodaļas vadītājas Artas Priedes stāstījums par sagaidāmo jauno grāmatvedības likumu un VID Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pārvaldes direktores Agneses Rudzītes vēstījums par gaidāmo ārpakalpojumu grāmatvežu licencēšanu.  Sabiedrības "Tilde" uzņēmumu vadības risinājumu attīstības vadītājs Viesturs Slaidiņš iepazīstināja ar pētījuma rezultātiem par visvairāk izmantotajām grāmatvedības datorprogrammām – vispopulārākā ir “Tildes Jumis”, otra populārākā ir “Zalktis” – programmas, kuras pārvaldīt māca arī mūsu koledžā.

Tā kā programmai "Tildes Jumis" šis ir jubilejas gads – programma tirgū pastāv jau 25 gadus - tad noslēgumā tikām arī pie gardas kūkas.

Paldies lektorei Laurai Lazdiņai - Paeglei par noorganizēto izbraukuma nodarbību!