13/04/2018

Skatuves runas konkurss 2018, Jelgavā

Izveidots: 13.Aprīlis, 2018 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža ievietots: Pasākumi

2018.gada 12. aprīlī Jelgavas Amatu vidusskolā noslēdzās Skatuves runas konkurss 2018, kurā piedalījās arī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņi.
Pasākumu atklāja ar Jelgavas Amatu vidusskolas direktores Edītes Dišleres uzrunu. Svinīgu sveicienu bija sarūpējis Rīgas koris ar iedrošinājumu dalībniekiem un  priekšnesumu “Sveiciens daiļrunātāju konkursā”!
Skanīgos daiļliteratūras darbus vērtēja uzmanīgākie klausītāji – žūrija. Sākoties pasākumam, pedagoģe un režisore Anna Jaksone vērsās pie dalībniekiem ar ieteikumu: “ Esiet jūs paši”! Kā atklājās pasākuma gaitā, šis žūrijas nozīmīgais ieteikums tika uzklausīts. Žūrijas krēslā sēdēja arī visiem pazīstamais aktieris Māris Andersons.
Šis pasākums sniedza iespēju uzklausīt citus dalībniekus, analizēt viņu un arī savas kļūdas. Klausoties daiļliteratūras darbus, varēja just katra cilvēka personības iezīmes. Lai gan katram dalībniekam bija savs personiskais uztraukums, pasākuma pozitīvā atmosfēra un uzmanīgie klausītāji lika saņemties, nostāties publikas priekšā un bez satraukuma dalīties savās emocijās.
Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņu vidū bija jūtama pārliecība, kas veiksmīgi noslēpa viņu uztraukumu. Pēc  vairākām nedēļām cītīga darba  kopā ar latviešu valodas skolotājām Ritu Maļiku un Skaidru Putniņu Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dalībnieki uzrādīja teicamus rezultātus. 1.b kursa audzēkne Agnija Ignatjeva (1. pakāpe) , 1.t kursa audzēkne Santa-Kristiāna Sieciņa (2. pakāpe) , 2.b kursa audzēknis Rolands Laguns (1. pakāpe) un 2.b kursa audzēkne Vanessa-Samanta Vinogradova (2.pakāpe).
Pasākuma beigās žūrija teica, ka katram dalībniekam ir visas iespējas attīstīt sevi. Skatuves runas konkurss ir viena no vērtīgākajām iespējām, kas māca,  kā uzrunāt publiku, izteikt savu viedokli un bagātināt savu vārdu krājumu. Galvenais ir  saglabāt savu personību un palikt pašiem arī lielas publikas priekšā.