13/11/2023

“Medijpratība un kiberdrošība Tavā ikdienā”

Izveidots: 13.Novembris, 2023 Autors: Jēkabpils Tehnoloģiju tehnikums

Kā nekļūt par kiberuzbrucēju vai dezinformācijas upuriem? Virtuālās informācijas bagātajā laikmetā ar vien biežāk tiek dzirdēts par ļaunprātīgu piekļuvi citu personu datiem, viltus ziņām. Kā neapjukt un ikdienā sevi pasargāt no šiem draudiem?

EUROPE DIRECT Jēkabpils centrs sadarbībā ar Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju – CERT.LV aicina uz lekciju „Medijpratība un kiberdrošība Tavā ikdienā”. Mārtiņš Vecstaudžs, pārstāvis no CERT.LV, dalīsies praktiskos ieteikumos un piemēros, lai mēs kļūtu informētāki un atpazītu tehnoloģiskos draudus mūsu telefonos, datoros un citās viedierīcēs.

Aicināti visi interesenti! Uz tikšanos 13.novembrī, plkst. 15.30. lekcijā „Medijpratība un kiberdrošība Tavā ikdienā” Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Konferenču zālē (Dienesta viesnīcas 1.stāvā), Pasta ielā 1, Jēkabpilī.

EUROPE DIRECT Jēkabpils centrs https://www.facebook.com/EDJekabpils ED_jekabpils@jak.lv

Semināra atskats

"Medijpratība un kiberdrošība Tavā ikdienā" semināra apmeklētāji mājup aizgāja ar vismaz vienu svarīgu uzdevumu:

Izveidot katram savam epastam unikālu paroli, ko izmantot tikai šim epastam un nevienā citā vietnē, kur prasa paroles izveidi. Paroļu drošības jautājumos viennozīmīgi "viens neder visam"!

Paldies, cert.lv Mārtiņam Vecstaudžam par interesantu un praktiski noderīgu stāstījumu, kā pasargāt sevi un tuviniekus pret dažādiem kiberdraudiem.

Informatīvā pēcpusdiena - Europe Direct Jēkabpils organizēts pasākums.

Seko un uzzini par tuvākajām aktualitātēm Eiropai svarīgos jautājumos tepat Jēkabpilī.