18/03/2019

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņu un studentu pašpārvaldes jaunieši karjeras un izglītības izaugsmes dienā “Atver durvis nākotnei”

Izveidots: 18.Marts, 2019 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

15.martā Aizkraukles profesionālajā vidusskolā, “Uzņēmēju dienu 2019” ietvaros tika organizēts karjeras un izglītības izaugsmes pasākums “Atver durvis nākotnei”.
Mūsu audzēkņiem un studentiem bija iespēja iepazīt Aizkraukles profesionālo vidusskolu, ieklausīties un diskutēt žurnālista un TV raidījumu vadītāja Renāra Zeltiņa lekcijā “Viss ir atspulgā!”, noklausīties SIA SIMPLE+ vadītāja Kristiāna Lancmaņa veiksmes stāstu.
Profesionālo skolu, augstskolu, pieaugušo izglītības, un daudzu citu iestāžu stendu izstādē, iegūt jaunu informāciju par iespējām attīstīt un pilnveidot savas zināšanas un prasmes. Izstādē ar savu stendu veiksmīgi piedalījās arī koledža, piedāvājot iepazīt apgūstamās profesijas gan Jēkabpilī, gan Barkavas struktūrvienībā.

Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” ilga  no 13. līdz 17.martam, piedāvājot plaša spektra pasākumus topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, skolēniem un interesentiem.