28/08/2018

Lielisks veids studentiem, kā pavadīt vasaru, iegūstot jaunu pieredzi un neaizmirstamas emocijas

Izveidots: 28.Augusts, 2018 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

     Katru gadu Jēkabpils Agrobiznesa koledža piedāvā studentiem iespēju veikt kvalifikācijas praksi ārvalstīs projekta Erasmus+ ietvaros, tādējādi gūstot jaunu pieredzi, iemaņas un neaizmirstamas emocijas, kā arī uzlabojot savas svešvalodas zināšanas un paplašinot savu redzesloku.
Šīs vasaras lielākais piedzīvojums divām Jēkabpils Agrobiznesa koledžas studentēm ir darbs Spānijā projekta Erasmus+ ietvaros.
     Studiju programmas Mārketings un Inovācijas studente Annija Vecstaudža veic animatora pienākumus “Aqua Montagut” viesnīcā Barselonā. Ar saviem iespaidiem dalās Annija: “Manos darba pienākumos ir nodarbības ar bērniem un aktivitātes ar pieaugušajiem. Katra diena viesnīcā ir savādāka, pateicoties izveidotajām tematikām - indiāņu, tropiskā, cirka, sporta, šefpavāru, jūras, pirātu, dzīvnieku, eksperimentu, supervaroņu un ģimenes. Šajās dienās tiek veiktas īpašas aktivitātes bērniem Mini klubā. Tajā mēs spēlējam dažādas spēles, veicam rokdarbus izgatavojot tematiskus priekšmetus. 

Attēlā Annija vadot nodarbības bērniem

     Pieaugušajiem viesiem ir izveidots nedēļas grafiks kur mēs piedāvājam dažādas spēles un aktivitātes kā - biljards, ping pongs, tutti frutti, suffleboard, šaušana ar karabīņu, šautriņas, futbols. Katras aktivitātes uzvarētājs balvā iegūst diplomu kā apliecinājumu, kuru iegūst vakara pasākumā.
Viesnīcā ir liels baseins, kurā viesi var izbaudīt mūsu - Aquagym - vingrošana un dejas ūdenī, aqua basket, water polo, ūdens paklāju, spēles ar bērniem ūdenī.

Attēlā Annija vadot aktivitātes baseinā

     Dienas noslēgumā mēs dejojam Mini Disko kurā bērni var piedalīties dejojot līdzi dziesmām un spēlēm. Katru vakaru pirms profesionāļu šova, mēs rīkojam Bingo kurā uzvarētājs iegūst balvā dzērienu no bāra. Dzīvās mūzikas vakaros Mini Klubā aicinām bērnus skatīties filmas kamēr vecāki bauda mūziku.
     Katru ceturtdienu ar bērniem dodamies uz pludmali, kurā ir ierīkots īpašs spēļu laukums Aqua Hotel viesnīcu viesu bērniem. Tajā bērni izklaidējas ar ūdens spēlēm un dodas rotaļās.
Savukārt, katru piektdienu viesnīcā rīkojam Master Šef ēst gatavošanas pasākumu bērniem, kurā gatavojam picu vai cepumus.  Šeit strādājot gūstu ļoti lielu pieredzi, strādājot ar bērniem, kontaktējoties ar pieaugušajiem un laužot valodas barjeras. Viesnīcas klientu iepriecināšana man sagādā gandarījumu.”

     Studiju programmas Grāmatvedība studente Karīna Pētersone strādā viesnīcas “Onabrava” recepcijā.


Attēlā Karīnas darba vieta – viesnīcas restorānā

     Darba pienākumi recepcijā ir mainīt slapjos dvieļus, kas domāti priekš baseina, apmainīt klientiem numuriņa atslēgas, ja tās vairs nestrādā, izskaidrot ceļu uz kurieni vēlas nokļūt un iznēsāt vēstules uz numuriņiem. Palīdz restorānā pie ieejas atzīmējot ieradušos viesus un izskaidro sistēmu kādā iespējams norēķināties.
Karīna: “Sajūtas katru dienu ir savādākas, esmu paspējusi iziet cauri visām sajūtu gammām  - no smiekliem līdz asarām. Ir dienas, kad viss ir super un visu laiku gribas smaidīt, bet ir dienas, kad vienkārši visu gribas pamest un braukt mājās, bet tas es apsēšos un atpūšos. Kopumā esmu priecīga par šo iespēju. Jau šobrīd esmu ieguvusi lielisku pieredzi, uzlabojusi savas svešvalodas un komunikācijas prasmes, kā arī iepazinusi lieliskus cilvēkus un šī ir bijusi mana karstākā vasara!”

Studentes praksē Spānijā būs vēl līdz 30.septembrim.

Pievienojies Jēkabpils Agrobiznesa koledžas studentu lokam un izmanto iespēju savas karjeras un personības izaugsmei!

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība