05/02/2019

Profesionālās meistarības konkursa SkillsLatvia 2019 pusfināls nominācijā "Grafikas dizains"

Izveidots: 5.Februāris, 2019 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

30. janvārī Rīgas Valsts tehnikumā notika nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2019 pusfināls prasmju konkursā “Garfikas dizains”.
Jēkabpils Agrobiznesa koledžu tajā pārstāvēja izglītības programmas “Multimediju dizains” 3.m kursa audzēknis Rolands Laguns, kuru konkursam sagatavoja datorgrafikas pasniedzēja Dace Vēvere.
R. Laguns ir izcīnījis godpilno 4. vietu starp 11 pusfinālistiem, no trešās vietas vien atpaliekot par vienu punktu, kā arī tiesības piedalīties nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2019 finālā šī gada maijā Rīgā, kurā audzēkņi sacentīsies par Latvijas labākā jaunā profesionāļa titulu.
“Grafikas dizaina” pusfinālā piedalījās audzēkņi no 11 profesionālās izglītības iestādēm. Jauniešu darba uzdevums bija izveidot dotās iestādes grafisko identitāti un izvērst to dažādos medijos tā, lai ikvienā atsevišķā darbā būtu vienoti grafiskie principi, elementi un burtveidoli. 7 stundās konkursanti izstrādāja iestādes logotipu, vizītkarti, mājaslapu baneri un rokasgrāmatas maketa vāku un atvērumu. Paveikto vērtēja nozares eksperti Irēna Ansava, Ieva Bečere un Ivs Zenne.

Konkurss notiek projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts.