21/02/2023

Dizaina jomas audzēkņu darbu izstāde STARP-BRĪDIS un radošās darbnīcas

Izveidots: 21.Februāris, 2023 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža ievietots: Notikumi

No 07.02 līdz 24.02 Krustpils Kultūras centrā notiek JAK Dizaina jomas dažādu kursu audzēkņu darbu izstāde STARP-BRĪDIS.  

16.02.2023., izstādes ietvaros, notika radošās darbnīcas 26 Krustpils pamatskolas 8. klašu skolēniem. Vispirms šie skolēni tika iepazīstināti ar izstādi, pēc tam sekoja praktiskā darbošanās, kuru vadīja  JAK dizaina jomas skolotājas Iveta Vucena, Anna Žūriņa un JAK 3.m1 un 3.m2  kursu audzēkņi. Radošās darbnīcas laikā tika izveidotas 5 Krustpils pamatskolas skolēnu grupas. Katra grupa, sadarbojoties ar JAK audzēkņiem, darināja savu scenogrāfiju foto un video performancei, izmantojot dažādu veidu papīru. Viss notiekošais 

tika  dokumentēts foto un video. Paldies Anastasijai Tarasovai, kura veiksmīgi izmantoja mazās zāles spoguļsienu, kas bija ļoti piemērota performances norisei. 

Vērojot ieinteresēto pusaudžu darbošanos, domāju, ka tā varētu kļūt par labu tradīciju, ik gadu sarīkojot labāko dizaina jomas audzēkņu darbu izstādi un uzrunājot dažādu skolu skolēnus, kā potenciālos nākamos JAK audzēkņus. 

Anna Žūriņa

Video: 

 
Foto galerija: