02/03/2019

Aizraujoši par sociālo uzņēmējdarbību

Izveidots: 2.Marts, 2019 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

2019.gada 28.februārī studiju programmu “Grāmatvedība un finanses”, “Mārketings un inovācijas” un “Komercdarbība” pirmo kursu studentiem bija lieliska iespēja tikties ar vieslektori Vitu Brakovsku un uzzināt par sociālās uzņēmējdarbības iespējām Latvijā.
V.Brakovska par sevi saka: “Atradu sevi brīdī, kad izvēlējos darīt to, kas patīk - dot cilvēkiem iespēju apzināties savus iekšējos radošos resursus un, pašiem tos prasmīgi kombinējot, radīt praktiskas, rosinošas idejas ne tikai uzņēmējdarbībā, bet arī sociālā, kultūras vai izglītības jomā. Laikam jau esmu atradusi 21.gadsimta garam atbilstošu veidu, kā cilvēkus rosināt pāriet no “gribēšanas” uz “darīšanas” fāzi - uzdrīkstēties savu sapni nosaukt par mērķi un doties ceļā uz to.”  /http://www.brakovska.lv/
Paldies V.Brakovskai par iedrošināšanu uz lietām paskatīties no cita skatu punkta un kaut vai uz mirkli aizdomāties ko katrs mēs varam darīt, lai mainītu lietu kārtību. Koledžas jaunieši iesaistījās arī praktiskās aktivitātēs un mēģināja kopīgi rast dažādu problēmu risinājumus.

Paldies sociālās uzņēmējdarbības vēstniekam biedrībai “Jēkabpils NVO resursu centrs” par šo iespēju un sadarbību jauniešu uzņēmējspēju kompetenču pilnveidošanā.