13/12/2019

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņi konkursa "Profs 2019" finālā

Izveidots: 13.Decembris, 2019 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža
         

  Latvijas Brīvo Arodbiedrību savienība organizēja konkursu “Profs 2019”. fināls notika 2019. gada 12. decembrī,  Ogres tehnikumā, kurā Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komanda ieguva 3.vietu, konkursā šogad piedalījās 27 komandas.
Komandu veidoja:  Elizabete Reiņikova, Evita Reiņikova, Signe Šūmakere, Viktorija Rožkova, 3.g kurss: Viktorija Vīksna, 3.k kurss; Emīls Jūlijs Sīmanis, 3.p kurss; kā arī Rolands Laguns, 4.m kurss -  veica mājas darba video materiāla filmēšanu un  montāžu.

Uz finālu bija jāsagatavo un jāiesūta mājas darbs par tēmu “Darbinieka pirmās trīs darba dienas”, to vajadzēja prezentēt, kā arī bija viktorīna par darba tiesību un darba aizsardzības, kā arī sociālā dialoga jautājumiem, jāsagatavo prasības pieteikums tiesai par neizmaksāto atvaļinājuma pabalstu. Konkurence  bija ļoti sīva, mūsu komanda piedalījās papildkārtā, jo divām komandām bija vienāds punktu skaits.  Mūsu komandas audzēkņi neapjuka, kopīgi atrada pareizās atbildes uz papildjautājumiem, atbildēja labāk nekā konkurentu komandas dalībnieki.  

 Rezultātā saņemtas nopelnītās balvas, prieks par paveikto, gandarījums, ka Jēkabpils Agrobiznesa koledžas vārds atkal ierakstīts konkursa vislabāko komandu sarakstā, atgādināts, ka ar mums ir jārēķinās kā ar visnopietnākajiem konkurentiem. 

Vēlreiz paldies komandas dalībniekiem un atbalstītājiem, mēs visi kopā ļoti centāmies, darījām, mums izdevās! 

                                                                  Skolotājs Guntis Vaivods