14/12/2018

Konkurss "PROFS 2018" fināls Rīgā

Izveidots: 14.Decembris, 2018 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

Koledžas komanda piedalījās Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības rīkotajā konkursa Profs 2018 finālā Rīgā. Konkurss tiek rīkots ar mērķi, lai jaunieši labāk apgūtu un izprastu jautājumus, kas saistīti ar  darba tiesību un darba aizsardzības, kā arī sociālā dialoga jautājumiem. Finālā piedalījās sešas komandas, kas bija izturējušas iepriekšējo pusfinālu atlases, kurās piedalījās 30 profesionālās izglītības iestāžu komandas.

Komandām tika dota virkne uzdevumu, bija jāprezentē sagatavotais mājasdarbs, jāatbild uz viktorīnas jautājumiem, jāpilda dažādi uzdevumi. Četru stundu laikā komandu dalībnieki demonstrēja savas zināšanas, atraktivitāti, spēju darboties komandā, ieguva pieredzi un zināšanas, kas noderēs gan uzsākot patstāvīgas darba gaitas, gan arī deva pārliecību par savām zināšanām, spēju mobilizēties, arī gūt gandarījumu par panākumiem. 

Koledžas komandai kopvērtējumā 2.vieta! 

Komandas dalībnieki Daniela Maksimčika, Ērika Baikova, Katrīna Misjuka, Jevģēnija Bogdanova, Kristiāns Paeglis, Valdis Spodris un skolotājs Guntis Vaivods saņēma katrs dāvanu karti 150,- EUR apmērā, kā arī vēl vairākas citas ļoti vērtīgas balvas.