22/01/2019

Robotikas un programmēšanas nodarbības uzņem apgriezienus!

Izveidots: 22.Janvāris, 2019 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

Ar lieliem izaicinājumiem un entuziasmu JAK uzsāk STEM projekta ietvaros robotikas un programmēšanas apmācības pamatskolas vecuma izglītojamajiem. 18.janvāra pēcpusdienā jaunieši un viņu vecāki tika aicināti uz iepazīšanās semināru, kur tika iepazīstināti ar piedāvāto robotikas un programmēšanas apmācību norises kārtību, metodiku un līdzekļiem.
Jauniešus uzrunāja Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktore Rita Pole, kas uzsvēra, "ka robotika un programmēšana ir viens no jauniešu nākotnes karjeras stūrakmeņiem".
JAK pasniedzējs Gundars Kucenčeirs demonstrēja mācību līdzekļus, kuri jauniešiem būs jāizmanto visu apmācības procesu, uzsverot zināšanu un prasmju pilnveidošanu kā bezgalīgu dzinuli, kas mijās  ar neiedomājamāko fantāziju realizāciju praksē.
Ar lielu ieinteresētību jaunieši un viņu vecāki klausījās, uzdeva jautājumus par apmācību norises kārtību un sasniedzamajiem mērķiem mācību procesā.

Apmācības tiks uzsāktas ar šī gada februāra mēnesi, aicinot pievienoties apmācībām arī citus darboties gribošus jauniešus.

Aizraujošas, piedzīvojumiem bagātas robotikas un programmēšanas mācības!