29/01/2019

Studentu sniegums profesionālās meistarības konkursā “Biznesa Kanvu izaicinājums”

Izveidots: 29.Janvāris, 2019 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

23. un 24. janvārī Liepājā PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” norisinājās profesionālās meistarības konkurss “Biznesa Kanvu izaicinājums”, kurā bija iespēja  padziļināt interesi par komercdarbības uzsākšanu. Konkursa uzdevums dienas laikā izdomā jaunu biznesa ideju un ar kanvu palīdzību prezentē savu ideju.


Šajā konkursā piedalījās studiju programmas “Komercdarbība” 1.kursa  studentes – Paula Bokāne, Sintija Veigure un Sanija Sonora Jankovska.

Pirmajā dienā tika piedāvāta meistarklase “Making Business Canva”, kuras vadītāja bija Madara Mago. Šīs meistarklases laikā bija iespēja uzzināt vairāk par biznesa kanvām un to pielietojumu. Jaunas teorētiskās zināšanas sava uzņēmuma dibināšanai varēja iegūt no uzņēmēja Raivja Ekšteina, “Windcut Barber shop” dibinātāja Elgara Rogas, kā arī no “Coworking Liepāja” līdzdibinātāja un KBI vadītāja Intara Zēna.  Pirmajā dienā tika izveidotas arī jauktās starpskolu komandas otrajam konkursa uzdevumam.

Pirms dalības konkursā bija jāizpilda un jāprezentē mājas darbs par tēmu: "Iespējamā inovācija Jūsu pilsētvides uzlabošanai".
Šajā konkursa daļā  mūsu komanda  finišēja ar labiem rezultātiem -  2. vieta.