13/11/2018

Seminārs “Efektīva pārdošana”

Izveidots: 13.Novembris, 2018 Autors: Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

Šī gada 13. novembrī Jēkabpils uzņēmēju biedrība rīkoja semināru “Efektīva pārdošana”, ko apmeklēja uzņēmēji, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komercdarbības programmu vecāko kursu audzēkņi un studenti, kā arī pedagogi.
Seminārs notika Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dienesta viesnīcas konferenču zālē.

Semināru vadīja viens no labākajiem Baltijas ekspertiem pārdošanā, klientu apkalpošanā un menedžmentā, “Perfect Sales” direktors Armands Ābelītis. Lektoram ir vairāk nekā 29 gadu praktiskā pieredze tirdzniecībā un tās vadībā. 19 gadu biznesa konsultāciju pieredze ir ļāvusi A. Ābelītim izstrādāt praksē balstītas dažādu tēmu un līmeņu apmācību programmas. A. Ābelītis ir pārdevējs – harizmātiska personība – motivātors, kas uzrunā savus klausītājus vienkāršā un saprotamā valodā, sniedzot daudz spilgtu un praktisku piemēru no reālas pārdevēja vai vadītāja ikdienas. Lektors ir apveltīts ar labu humora izjūtu un aktiera dotībām. A. Ābelīša vadītajās apmācībās ir piedalījušies jau vairāk kā 45000 dalībnieku gan Baltijas valstīs, gan ārpus Baltijas valstu robežām.
Semināra laikā apmeklētāji apguva jaunas zināšanas par pārdošanas procesu un metodēm, kā arī pārbaudīs savas prasmes praktiskos uzdevumos un lomu spēlēs.
Semināra mērķis ir paaugstināt profesionālās spējas, izanalizēt savas pārdošanas prasmes, kā arī veikt pozitīvas izmaiņas pārdošanas procesā, kas palīdzētu veicināt tirdzniecību, veidot attiecības ar klientiem, kā arī sniegt noderīgas zināšanas un praktiskās iemaņas par pārdošanas procesu un komercdarbību.
Šis seminārs veidos trīspusēju sadarbību starp uzņēmējiem, koledžas mācībspēku un izglītojamajiem, tādējādi veidojot noderīgus kontaktus, kas kalpos kā noderīgs tīklošanās pasākums, kura laikā apzināt katras puses vajadzības un iespējas, lai veidotu produktīvu sadarbību arī nākotnē.

Seminārs “Efektīva pārdošana” tiek rīkots pateicoties Jēkabpils pilsētas pašvaldības līdzfinansējumam.

Programma

 

Jēkabpils uzņēmēju biedrības administratīvā direktore
Santa Ancīte